هدر موبایل
1400/01/28 12:58:49
سرویس استان ها
فلاحی:

10 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه کنارگذر غربی همدان اختصاص یافت

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان به کنارگذر غربی همدان خبر داد و گفت: امیدواریم با این اعتبار پروژه فوق تکمیل و به مرحله بهره برداری برسد.
10 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه کنارگذر غربی همدان اختصاص یافت نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان به کنارگذر غربی همدان خبر داد و گفت: امیدواریم با این اعتبار پروژه فوق تکمیل و به مرحله بهره برداری برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107382202424.jpg 10,میلیارد,تومان,برای,تکمیل,پروژه,کنارگذر,غربی,همدان,اختصاص,یافت Icana

 به گزارش  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،احمدحسین فلاحی درباره اختصاص ۱۰ میلیارد تومان به کنارگذر غربی همدان اظهار داشت: به تازگی با سازمان برنامه و بودجه مذاکراتی انجام شد که حاصل آن اختصاص اعتبار برای پروژه نیمه تمام کنارگذر غربی است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با ابراز گلایه از تعلل و تاخیر در بهره برداری از این پروژه افزود: اگر کنارگذر در سالهای قبل به اتمام می رسید نیاز به ساخت پل میدان‌بار نبود.

وی ادامه داد: ماشین‌های سنگین که از مبدا تهران به مقصد کردستان و کرمانشاه حرکت و از همدان عبور می‌کنند زیرساختهای حمل و نقل جاده ای استان را تخریب می کنند که باید مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام فلاحی به مزایای راه اندازی این پروژه اشاره کرد و گفت: کاهش زمان سفرهای برون‌شهری، کاهش آلودگی‌های صوتی، مزایای زیست محیطی، کاهش استهلاک وسایل نقلیه عبوری، کاهش تصادفات، آرامش خاطر در هنگام سفر و جلوگیری از ایجاد گره ترافیکی، کاهش طول مسیر و مشکلات ناشی از عبور خودروهای سنگین در داخل شهر همدان است.

وی در پایان یادآورشد :این پروژه به طول 28 و نیم کیلومتر در حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که 18 کیلومتر از این مسیر آسفالت ریزی شده و در ادامه با مشکلاتی از قبیل تملک اراضی و کمبود اعتبار مواجه شده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet