هدر اصلی
1400/01/28 11:43:23
سرویس اجتماعی
شهریاری:

استفاده از رانت برای تزریق واکسن کرونا به هیچ وجه اخلاقی و انسانی نیست/ ضرورت تشدید نظارت‌ها بر روند توزیع و تزریق

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس بر ضرورت تشدید نظارت‌ها بر روند توزیع و تزریق واکسن کرونا تاکید کرد و گفت: واکسن تنها باید در اختیار گروه‌های هدف قرار گیرد.
استفاده از رانت برای تزریق واکسن کرونا به هیچ وجه اخلاقی و انسانی نیست/ ضرورت تشدید نظارت‌ها بر روند توزیع و تزریق رئیس کمیسیون بهداشت مجلس بر ضرورت تشدید نظارت‌ها بر روند توزیع و تزریق واکسن کرونا تاکید کرد و گفت: واکسن تنها باید در اختیار گروه‌های هدف قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710100170145709.jpg استفاده,از,رانت,برای,تزریق,واکسن,کرونا,به,هیچ,وجه,اخلاقی,و,انسانی,نیست/,ضرورت,تشدید,نظارت‌ها,بر,روند,توزیع,و,تزریق Icana

حسینعلی شهریاری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر اینکه باید نظارت مناسبی بر روند توزیع و تزریق واکسن کرونا انجام شود تا ابتدا در اختیار گروه‌های هدف قرار گیرد، گفت: مدیر نظارت بر درمان و معاون نظارت بر دانشگاه‌ها مسئولیت نظارت در چارچوب ضوابط و اختیارات دانشگاه‌ها را دارند و باید بر این مسائل نظارت کنند.

وی ادامه داد: وزارت بهداشت گروه‌های هدفی که در اولویت تزریق واکسن هستند را مشخص کرده و اگر کسی خارج از معیارها و با استفاده از رابطه و رانت بخواهد کاری انجام دهد به هیچ وجه انسانی و اخلاقی نیست.

نماینده مردم زاهدان در مجلس یازدهم افزود: باید با سوء‌استفاده‌‌کنندگان از واکسن کرونا و متخلفان به صورت جدی و قاطع برخورد کرد تا شاهد تکرار چنین تخلفاتی نباشیم.

شهریاری یادآور شد: وزارت بهداشت به تخلف آبادان ورود و آن را پیگیری کرده و به طور قطع برخوردهای لازم انجام خواهد شد؛ برخوردها تاثیرگذار است اما امکان خطا در شهرستان‌ها و استان‌ها با توجه به مسائل خاص وجود دارد البته بسیار محدود است و نباید این مسائل را به تمامی مدیریت‌ها تسری داد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس یازدهم یادآور شد: در شرایط بحرانی فعلی کرونا مسئولان و مدیران به شدت تحت فشار هستند و فشار کاری آنها زیاد است  البته اگر تخلفی انجام می‌شود باید برخوردها قاطعانه باشد و امیدواریم با نظارت‌ها دیگر شاهد چنین تخلفاتی در حوزه بهداشت و درمان کشور نباشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet