هدر موبایل
1400/01/28 12:59:51
سرویس استان ها
شکرالهی تاکید کرد:

تامین اعتبار و بازسازی جاده و پل های محور رودبار به ایرانشهر

نماینده مردم کهنوج در مجلس از قول مساعد وزیر راه و شهرسازی برای برطرف کردن مشکلات زیرساختی منطقه جنوب کرمان خبر داد.
تامین اعتبار و بازسازی جاده و پل های محور رودبار به ایرانشهر نماینده مردم کهنوج در مجلس از قول مساعد وزیر راه و شهرسازی برای برطرف کردن مشکلات زیرساختی منطقه جنوب کرمان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012103379513299.jpg تامین,اعتبار,و,بازسازی,جاده,و,پل,های,محور,رودبار,به,ایرانشهر Icana

 به گزارش خبرگزاری  خانه ملت، منصور شکرالهی به برگزاری نشست با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی اشاره و هدف از این نشست را پیگیری مشکلات و مطالبات منطقه جنوب کرمان اعلام کرد.

نماینده مردم کهنوج و منوجان و رودبارجنوب و قلعه گنج و فاریاب در  مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این دیدار گزارش جامعی از مسائل و مشکلات زیرساختی منطقه جنوب کرمان ارائه شد تصریح کرد: تامین اعتبار و بازسازی جاده و پل های محور رودبار به ایرانشهر و تامین اعتبار محور قلعه گنج - رمشک - فنوج در این نشست مورد تاکید قرار گرفت.

وی خواستار مساعت وزیر راه به منظور تکمیل طرح راه روستایی چاه ابراهیم و دیگر راه های روستایی شهرستان رودبارجنوب شد.

نماینده مردم کهنوج در مجلس از  تکمیل محور جاسک - محمد آباد - ریگان و تعریض و بهسازی محور کهنوج به قلعه گنج را از دیگر مطالبات مردم جنوب کرمان اعلام کرد و از پیگیری برای رفع این مشکل توسط وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

شکرالهی افزود: تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی راهداری شاغل در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان را از دیگر مسایل مورد بحث با اسلامی وزیر راه اعلام کرد.

وی ادامه داد: سالانه پنج میلیون تن انواع محصولات کشاورزی در منطقه جنوب کرمان تولید می شود و بیش از ۹۰ درصد این محصولات از طریق ناوگان حمل و نقل جاده ای جابجا می شود.

نماینده مردم کهنوج در مجلس  یادآورشد: نقش راه های ایمن و استاندارد برای حمل محصولات کشاورزی بسیار مهم است لذا توجه ویژه به زیرساخت های ارتباطی منطقه جنوب کرمان از اهمیت زیادی برخوردار است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet