هدر اصلی
1400/01/28 14:17:53
سرویس اقتصادی
طی هفته جاری در کمیسیون‌کشاورزی؛

اردکانیان به سوالات نمایندگان پاسخ می‌دهد

بر اساس دستور کار کمیسیون کشاورزی وزیر نیرو روز (سه‌شنبه ۳۱ فروردین‌ماه) به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان در این کمیسیون حاضر می‌شود.
اردکانیان به سوالات نمایندگان پاسخ می‌دهد بر اساس دستور کار کمیسیون کشاورزی وزیر نیرو روز (سه‌شنبه ۳۱ فروردین‌ماه) به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان در این کمیسیون حاضر می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202009105708944315.jpg اردکانیان,به,سوالات,نمایندگان,پاسخ,می‌دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دستور کار کمیسیون کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در هفته جاری منتشر شد.

بر اساس این گزارش در نشست روز ( یکشنبه ۲۹ فروردین‌ماه) کمیسیون کشاورزی با حضور اعضای کمیسیون کشاورزی و مسئولین اجرایی ذی‌ربط مسائل و مشکلات حوزه مکانیزاسیون و ماشین آلات کشاورزی بررسی می‌شود.

گفتنی است در جلسه روز( دوشنبه ۳۰ فروردین‌ماه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس با دعوت از وزرای جهاد کشاورزی و نیرو، معاونین و مدیران استانی آنها، استاندار اصفهان و سایر مدیران استانی تصمیمات اتخاذ شده در سفر این کمیسیون به استان اصفهان و شهرستان اردستان پیگیری می‌شود.

لازم به ذکر است که بر اساس دستور کار کمیسیون کشاورزی، وزیر نیرو با حضور در نشست روز ( سه شنبه ۳۱ فروردین‌ماه) به سوالات محمد حسین فرهنگی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو، جلال محمودزاده نماینده مهاباد، حسن نوروزی نماینده رباط کریم و بهارستان، محمد خدابخشی نماینده الیگودرز ، محسن علیزاده نماینده سپیدان و بیضاء، مهدی عیسی زاده نماینده میاندوآب، امانقلیچ شادمهر نماینده گنبد کاووس، احمد مرادی نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر ، محمد سرگزی نماینده زابل، زهک، هیرمند و نیمروز و هامون و ابراهیم عزیزی نماینده شیراز و زرقان پاسخ می‌دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet