هدر اصلی
1400/01/28 14:58:58
سرویس سیاسی
حاجی دلیگانی:

غنی‌سازی 60 درصدی گام مثبت و رو به جلو است/ دست پُر مذاکره کنندگان با اجرای قانون مصوب مجلس

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: آغاز غنی سازی ۶۰ درصدی گام مثبت و روبه جلو است و مجلس نیز از آن پشتیبانی می کند.
غنی‌سازی 60 درصدی گام مثبت و رو به جلو است/ دست پُر مذاکره کنندگان با اجرای قانون مصوب مجلس عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: آغاز غنی سازی 60 درصدی گام مثبت و روبه جلو است و مجلس نیز از آن پشتیبانی می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101855931886.jpg غنی‌سازی,60,درصدی,گام,مثبت,و,رو,به,جلو,است/,دست,پُر,مذاکره,کنندگان,با,اجرای,قانون,مصوب,مجلس Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص آغاز غنی سازی ۶۰ درصدی از سوی جمهوری اسلامی ایران، گفت: در هر تهدیدی، فرصت وجود دارد از جمله تهدیدی که علیه حق هسته ای ایران رخ داد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع این فرصت پیش آمد تا مسئولان هسته ای کشورمان متوجه شوند هر چقدر در مقابل زیاده خواهی های مسببین برجام و مذاکره کنندگان کوتاه بیایند، نتیجه روند کنونی خواهد شد بنابراین آغاز غنی سازی 60 درصدی گام مثبت و روبه جلو است.

وی ادامه داد: بدون شک این اقدام تولید قدرت است که از ناحیه قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران بدست دولت و سازمان انرژی اتمی داده شد؛ این اقدام کاملا قانونی است و مجلس نیز از آن پشتیبانی می کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: طبیعتا پشتیبانی مجلس برای گفتگوهای هسته ای نیز مهم محسوب می شود و موجب خواهد شد دست مذاکره کنندگان پُر باشد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: البته مذاکرات هیچگاه نباید فرسایشی شود و باید به فوریت طرف های مقابل وادار شوند تمامی تحریم ها قبل و بعد از برجام لغو را لغو کنند و راستی آزمایی در این زمینه صورت بگیرد؛ در این صورت مجددا تعهدات برجامی را اجرایی خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet