هدر اصلی
1400/01/28 16:24:36
سرویس سیاسی
رئیس فراکسیون دیپلماسی بین الملل و منافع ملی مجلس:

غنی سازی ۶۰ درصد پاسخ کوبنده ایران به رژیم صهیونیستی است

رئیس فراکسیون دیپلماسی بین الملل و منافع ملی مجلس اعتقاد دارد غنی سازی ۶۰ درصد پاسخ کوبنده ایران به رژیم صهیونیستی است.
غنی سازی ۶۰ درصد پاسخ کوبنده ایران به رژیم صهیونیستی است رئیس فراکسیون دیپلماسی بین الملل و منافع ملی مجلس اعتقاد دارد غنی سازی ۶۰ درصد پاسخ کوبنده ایران به رژیم صهیونیستی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202103107881416502.jpg غنی,سازی,۶۰,درصد,پاسخ,کوبنده,ایران,به,رژیم,صهیونیستی,است Icana

خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، حسین نوش آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و رئیس فراکسیون دیپلماسی بین‌المللی و منافع ملی مجلس، ضمن تبریک به ملت ایران و دانشمندان هسته‌ای کشورمان در دست یابی به غنی سازی ۶۰ درصد در صنعت صلح آمیز هسته ای، این اقدام افتخار آمیز را گامی مهم و موثر در فرآیند زنجیره هسته ای جمهوری اسلامی ایران دانست.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی ادبیات آمریکا و سه کشور اروپایی در مورد ایران را ادبیاتی مستکبرانه، طلبکارانه و غیرمنصفانه دانست و تاکید کرد: نتیجه این ادبیات جز منفورتر شدن آنها نزد ملت ایران نخواهد بود.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی از مواضع منطقی خود در موضوع هسته‌ای کوتاه نخواهد آمد و بر اساس مصلحت و نیاز کشور تا آنجا که لازم باشد، غنی سازی را ادامه خواهد داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی راه‌اندازی خط تولید اورانیوم ۶۰ درصد به مقدار مورد نیاز در چارچوب ماده یک قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران مصوب مجلس شورای اسلامی و رهنمودهای مقام معظم رهبری دانست و بر اجرای کامل این قانون تاکید کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet