هدر اصلی
1400/01/31 14:30:26
سرویس سیاسی
مالکی:

مذاکرات فرسایشی منافع ملی را به خطر می‌اندازد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: فرسایشی شدن مذاکرات باعث خواهد شد که منافع ملی کشورمان دچار آسیب شود.
مذاکرات فرسایشی منافع ملی را به خطر می‌اندازد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: فرسایشی شدن مذاکرات باعث خواهد شد که منافع ملی کشورمان دچار آسیب شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109433881720.jpg مذاکرات,فرسایشی,منافع,ملی,را,به,خطر,می‌اندازد Icana

فدا حسین مالکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه مذاکرات فرسایشی عایدی برای ملت نخواهد داشت، اظهار کرد:  فرمایشات رهبری درباره فرسایشی شدن مذاکرات حکیمانه بود؛ چرا که اگر مذاکرات فرسایشی شود؛ قطعا چنین موضوعی به نفع کشور نخواهد بود.

نماینده مردم زاهدان در مجلس افزود: تاکنون مذاکرات هیچگونه منفعتی برای کشورمان درپی نداشته و حتی آمریکایی‌ها و صهیونیستها جسارتشان به حدی شده که از یک سو دانشمند و سردار ما را ترور کردند و از طرفی هم به سایت هسته‌ای حمله کرده‌اند؛ بنابراین مشخص می‌شود که مذاکرات دستاوردی برای ما نداشته است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: غربی‌ها از یک طرف می‌خواهند ما را مشغول مذاکرات کنند و از طرفی هم عملیات تروریستی علیه دانشمندان و مراکز هسته‌ای کشورمان انجام دهند.

مالکی اظهار کرد: در مذاکرات فرسایشی طرف مقابل به موفقیت دست پیدا خواهد کرد و این اتفاق در حالی خواهد بود که دست ما پر بوده و دست غربی‌ها خالی است؛ لذا به هیچ عنوان به نفع جمهوری اسلامی نخواهد بود  و این نوع مذاکره منجر به خطر افتادن منافع ملی خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet