هدر اصلی
1400/01/29 10:52:10
سرویس صحن
دکتر قالیباف در صحن علنی مجلس:

مشکلات بورس در نخستین جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا بررسی می‌شود

رئیس مجلس شورای اسلامی از بررسی مشکلات بورس در نخستین جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا خبر داد.
مشکلات بورس در نخستین جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا بررسی می‌شود رئیس مجلس شورای اسلامی از بررسی مشکلات بورس در نخستین جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202103100370439492.jpg مشکلات,بورس,در,نخستین,جلسه,شورای,هماهنگی,اقتصادی,سران,قوا,بررسی,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 فروردین) مجلس شورای اسلامی خطاب به دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: خوشحالم که با پیگیری مجلس و جنابعالی قرار است موضوع بورس و مشکلات مردم در این حوزه در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوه مطرح شود.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس یازدهم با بیان اینکه شما می توانید نقش موثری در جلسه مذکور داشته باشید، افزود: در حال حاضر 46 میلیون نفر از هموطنانمان درگیر مشکلات بورس هستند و باید زمینه ای فراهم شود که نگرانی و دغدغه آنها رفع شود؛ یکی از رسالت های سران قوا و مجلس تحقق این مهم است.

دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این نماینده گفت: از آنجا که بورس موضوع مهمی است، با اولویت در دستور اولین جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا است.

رئیس نهاد قانونگذاری کشورمان اضافه کرد: به همه همکاران و مردم عزیز اطمینان میدهم که همه سعی و تلاش خود را به کار گیریم تا بتوانیم با اخذ تصمیماتی به این حوزه کمک کرده و نگرانی سهامداران بازار سرمایه و بورس را برطرف کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet