هدر اصلی
1400/01/29 12:05:20
سرویس صحن
کریمی فیروزجایی قرائت کرد

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی/ تأکید بر تعیین تکلیف سهامداران مال‌باخته بانک مهر اقتصاد

عضو هیات رئیسه مجلس تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی/ تأکید بر تعیین تکلیف سهامداران مال‌باخته بانک مهر اقتصاد عضو هیات رئیسه مجلس تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104552573206.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی/,تأکید,بر,تعیین,تکلیف,سهامداران,مال‌باخته,بانک,مهر,اقتصاد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی کریمی فیروزجایی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 29 فروردین) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

- تذکر محمد وحیدی نماینده بجنورد ، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان به همراه 50 نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش؛ لزوم اعمال فوق العاده شغل نیروهای خدماتی آموزش و پرورش و رفع مشکل اختلاف بسیار زیاد حقوق آنان نسبت به سایر کارمندان.

- تذکر شهباز حسن پور بیگلری نماینده سیرجان و بردسیر به همراه 47 نفر از نمایندگان به وزیر اقتصاد؛ لزوم تسریع در تعیین تکلیف سهامداران مال باخته بانک مهر اقتصاد، همچنین تذکر به وزیر نیرو؛ لزوم رسیدگی به رتبه بسیار پایین استان کرمان در بحث شاخص بهره مندی از آب آشامیدنی، جمع آوری و دفع فاضلاب شهری، همچنین تذکر به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ لزوم رسیدگی به رتبه بسیار پایین استان کرمان در بحث شاخص تعداد مراکز توانبخشی.

- تذکر ابراهیم عزیزی نماینده شیراز و زرقان به وزیر نیرو؛ لزوم تسریع در تکمیل طرح خط انتقال آب از درودزن به شیراز تا قبل از فرا رسیدن فصل گرما.

- تذکر علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان به همراه 49 نفر از نمایندگان به وزیر جهاد کشاورزی؛ علت افزایش بی رویه قیمت میوه در آستانه تعطیلات چیست.

- تذکر انور حبیب زاده بوکانی نماینده بوکان به وزرای راه و شهرسازی و کشور؛ علت افزایش قیمت اجاره بهای مسکن در کشور چیست.

- تذکر احمد جباری نماینده بندرلنگه، بستک و پارسیان به همراه 32 نفر از نمایندگان به وزیر بهداشت و درمان؛ لزوم راه اندازی در خصوص واکسیناسیون جامعه در مقابله با بیماری کرونا و پرهیز از تناقض گویی در موضع گیری های این وزارتخانه.

- تذکر علیرضا نظری نماینده خمین به همراه 38 نفر از نمایندگان به وزرای جهاد کشاورزی، دادگستری و صنعت، معدن و تجارت؛ چرا میوه و مایحتاج ضروری خانواده ها در بازار با قیمت های نجومی عرضه می شود.

- تذکر محمدرضا دشتی اردکانی نماینده اردکان به وزیر آموزش و پرورش؛ لزوم پرداخت حق التدریس دبیران شاغل و بازنشسته.

- تذکر نصرالله پژمانفر به همراه 34 نفر از نمایندگان به وزیر بهداشت و درمان درخصوص اینکه چرا برای انجام تست های غربالگری سندروم داون هیچگونه حمایت مالی دولتی وجود نداشته و تمام هزینه های آن برعهده خانواده خواهان فرزند است.

- تذکر عباس مقتدایی نماینده اصفهان به وزیر صمت درخصوص ضرورت مدیریت بازار مواد اولیه صنعت نساجی و جلوگیری ازافزایش فزاینده قیمت این مواد، تذکر وی به وزیر صمت درخصوص رسیدگی به افزایش قیمت، تذکر وی به وزیر جهاد کشاورزی درخصوص جلوگیری از افزایش قیمت، تذکر وی به وزیر دادگستری درخصوص ضرورت نظارت بیشتر سازمان تعزیرات بر افزایش قیمت ها و برخورد جدی با متخلفان، تذکر مقتدایی به وزیر صمت درخصوص ضرورت حمایت از فروشندگان و کارگاه های تولید پوشاک

- تذکر مهدی طغیانی به همراه 38 نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش درخصوص لزوم توجه موثر به موضوع اصلاح الگوی مصرف در برنامه آموزش عمومی مدارس، تذکر وی به وزیر نیرو درخصوص لزوم توجه به برنامه های اصلاح الگوی مصرف در شرکت های برق و آبفا، تذکر وی به همراه 38 نفر از نمایندگان به وزیر نفت درخصوص لزوم توجه به برنامه های الگوی مصرف در حوزه مصرف گاز، تذکر وی به همراه 32 نفر از نمایندگان به وزیر صمت درخصوص لزوم رسیدگی به سوداگری و دلالی املاک در شهرک های صنعتی دولتی، تذکر وی به همراه 18 نفر از نمایندگان به وزیر صمت درخصوص ضرورت توجه بیشتر به شهرک های صنعتی اصفهان، تذکر وی به همراه 42 نفر از نمایندگان به وزیر نفت درخصوص ضرورت رسیدگی به مشکلات ناشی از عدم برنامه ریزی صحیح در تولید مواد اولیه پتروشیمی در کشور و افزایش قیمت محصولات نهایی حاصل از آن.

- تذکر امان قلیچ شادمهر نماینده گنبدکاووس به وزیر اقتصاد و دارایی درخصوص لزوم تسریع در تعیین محدوده محوطه سازی و تجهیز بندر خشک اینچه برون./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet