هدر اصلی
1400/01/29 12:46:05
سرویس صحن
اسماعیلی در تذکر شفاهی:

مردم گرفتار چرخه توزیع معیوب هستند/ دریغ از حضور حتی یک نفر مرد میدان در دولت

نماینده مردم گرمی در مجلس با انتقاد از وضعیت معیشتی مردم عنوان کرد: دولت از عهده کنترل بازار مرغ و تخم‌مرغ برنمی آید لذا اجازه توزیع را به مردم بدهند.
مردم گرفتار چرخه توزیع معیوب هستند/ دریغ از حضور حتی یک نفر مرد میدان در دولت نماینده مردم گرمی در مجلس با انتقاد از وضعیت معیشتی مردم عنوان کرد: دولت از عهده کنترل بازار مرغ و تخم‌مرغ برنمی آید لذا اجازه توزیع را به مردم بدهند. https://cdn.icana.ir/d/019/202012105935626126.jpg مردم,گرفتار,چرخه,توزیع,معیوب,هستند/,دریغ,از,حضور,حتی,یک,نفر,مرد,میدان,در,دولت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ولی اسماعیلی در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با بیان اینکه خط فکری خطرناکی با استفاده از فضای مجازی که در آن مدیریت صورت نمی‌گیرد، آغاز شده است، گفت: علیرغم تأکیدات رهبری عده‌ای به دنبال تضعیف مجلس انقلابی هستند تا توان این نهاد را کم کنند اما مجلس در راستای حفظ عزت مردم، قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها برای بازگشت عزت پایمال شده مردم را به تصویب رساند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به تصویب این قانون تصریح کرد: اکنون دشمنان به دنبال راه‌حلی برای مذاکره با ایران هستند که این موضوع نشان می‌دهد که مقاومت مردم و ریل‌گذاری مجلس جواب مثبت داده است.

وی افزود: امروز حفره‌های امنیتی ضد انقلاب در مراکز حساس باید برای همیشه بسته شود و مجموعه ذیربط و وزیر اطلاعات باید در این خصوص پاسخگو باشند.

اسماعیلی در ادامه با اشاره به اصل 77 قانون اساسی عنوان کرد: آنچه در وین می‌گذرد باید به استحضار مجلس برسد و ما بر حذف کلیه تحریم‌ها و راستی آزمایی استوار هستیم و از آن کوتاه نمی‌آییم و به تحریم خوب و بد اعتقادی نداریم.

وی اضافه کرد: به دولت اجازه نمی‌دهیم با مذاکرات فرسایشی مجدداً در تله رژیم صهیونیستی گرفتار شود؛ آزموده را آزمودن خطاست.

نائب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به مشکلات معیشتی مردم عنوان کرد: علیرغم گام‌های اساسی مجلس هنوز مردم در مضیقه هستند لذا اگر دولت عرضه کنترل بازار مرغ و تخم مرغ را ندارد، اجازه توزیع را به مردم دهد تا بیشتر از این شرمنده ملت ایران نباشیم؛ این شأن مردم نیست که علیرغم عدم کمبود منابع، گرفتار چرخه توزیع معیوب باشند؛ دریغ از مرد میدان بودن حتی یک نفر در دولت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet