هدر اصلی
1400/01/29 12:57:56
سرویس صحن
سعیدی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور:

در پیک چهارم کرونا عالم و آدم را مقصر دانستید جز خودتان را؛ مردم را ببخشید که ستاد ملی کرونا سفر را ممنوع نکرد

نماینده مردم چابهار در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: در پیک چهارم کرونا عالم و آدم را مقصر دانستید جز خودتان را؛ مردم را ببخشید که ستاد ملی کرونا سفر را ممنوع نکرد. ملت را ببخشید که در صف های طویل مرغ به شیوع ویروس ویرانگر کمک کردند. ما را معاف کنید که ناهماهنگی دستگاه های دولتی باعث شد نتوانیم واکسن را وارد کنیم.
در پیک چهارم کرونا عالم و آدم را مقصر دانستید جز خودتان را؛ مردم را ببخشید که ستاد ملی کرونا سفر را ممنوع نکرد نماینده مردم چابهار در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: در پیک چهارم کرونا عالم و آدم را مقصر دانستید جز خودتان را؛ مردم را ببخشید که ستاد ملی کرونا سفر را ممنوع نکرد. ملت را ببخشید که در صف های طویل مرغ به شیوع ویروس ویرانگر کمک کردند. ما را معاف کنید که ناهماهنگی دستگاه های دولتی باعث شد نتوانیم واکسن را وارد کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202101105719269441.jpg در,پیک,چهارم,کرونا,عالم,و,آدم,را,مقصر,دانستید,جز,خودتان,را؛,مردم,را,ببخشید,که,ستاد,ملی,کرونا,سفر,را,ممنوع,نکرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، معین الدین سعیدی در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: جناب رئیس جمهور، در پیک چهارم کرونا عالم و آدم را مقصر دانستید جز خودتان را؛ مردم را ببخشید که ستاد ملی کرونا سفر را ممنوع نکرد. ملت را ببخشید که در صف های طویل مرغ به شیوع ویروس ویرانگر کمک کردند. ما را معاف کنید که ناهماهنگی دستگاه های دولتی باعث شد نتوانیم واکسن را وارد کنیم. ترسم نرسی به کعبه ای روحانی/ این ره که تو می روی به ترکستان است!

نماینده مردم چابهار در مجلس یازدهم در تذکری به وزیر نفت افزود: در حوزه انتخابیه اینجانب حتی یک متر لوله گذاری گاز انجام نشده، وزارت نفت برای ایفای مسئولیت اجتماعی خود در محروم ترین نقطه کشور چه اقدامی انجام داده است؟ گیریم که استیضاح مجلس گریبانتان را نگیرد، در برابر پیشگاه عدل الهی چه جوابی خواهید داشت؟

وی خطاب به وزیر بهداشت ادامه داد: برای یکبار در بیمارستان های حوزه انتخابیه حضور یابید تا معنای فاجعه درمان را حفظ کنید، به جای مرثیه سرایی برای جان این مردم ارزش قائل شوید.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: ما ز یاران چشم یاری داشتیم/ خود غلط بود آنچه می پنداشتیم. آیا می دانید در گزینش های اخیر برخلاف مصوبات سازمان اداری و استخدامی، عمده نیروهای کارآمد بومی و ماندگار حذف شده اند؟ از شما می خواهیم تجدیدنظر کنید.

سعیدی خطاب به هیات دولت یادآور شد: طرح ارتقای زرآباد به شهرستان و ایجاد بخش های حوزه انتخابیه را هر چه سریعتر تصویب کنید.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم خطاب به رئیس مجلس تصریح کرد: مردم حق دارند، زوایای مختلف توافق نامه 25 ساله چین را بدانند، براساس اصول 77 و 125 قانون اساسی این موافقت نامه باید به تصویب مجلس برسد. یادمان باشد که مجلس در رأس امور است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet