خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1400/01/29 13:12:59
سرویس صحن
جعفری بروجنی در تذکر شفاهی:

امنیت پروژه های استان چهارمحال و بختیاری باید تأمین شود/با مسئولان کاهل و بی مسئولیت برخورد شود

نماینده مردم بروجن در مجلس با بیان اینکه همه باید ملزم به اجرای قانون باشند و نباید تاوان کاهلی و بی مسئولیتی را نظام اسلامی دهد، گفت: با مسئولان کاهل و بی مسئولیت برخورد شود.
امنیت پروژه های استان چهارمحال و بختیاری باید تأمین شود/با مسئولان کاهل و بی مسئولیت برخورد شود نماینده مردم بروجن در مجلس با بیان اینکه همه باید ملزم به اجرای قانون باشند و نباید تاوان کاهلی و بی مسئولیتی را نظام اسلامی دهد، گفت: با مسئولان کاهل و بی مسئولیت برخورد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202010101326522714.jpg امنیت,پروژه,های,استان,چهارمحال,و,بختیاری,باید,تأمین,شود/با,مسئولان,کاهل,و,بی,مسئولیت,برخورد,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، امیرقلی جعفری بروجنی در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر نیرو گفت: چرا آبگیر طرح آبرسانی به نیمی از مردم استان چهارمحال و بختیاری به نام آب پروژه بن بروجن، تحویل داده نمی شود؟ چرا مسئولان و مدیران شما در این جهت کاهلی می کنند؟

نماینده مردم بروجن در مجلس یازدهم در تذکری خطاب به وزیر کشور ادامه داد: شما دو مصوبه شورای امنیت کشور را دارید که باید در پروژه آبرسانی به نیمی از مردم استان چهارمحال و بختیاری تامین امنیت شود. چرا در تامین امنیت کاهلی می کنید، در حالی که حرف مردم استان این است که چه کسی باید پروژه های ملی و قانونی را تامین امنیت کند؟ اگر مصوبه وزارت کشور از مصوبات شورای امنیت کشور است، باید عملی شود، لذا شرایط کشور و شرایط استان اقتضا می کند که آرامش مردم را حفظ کنیم، زیرا قانون فصل الخطاب است و همه باید ملزم به اجرای قانون باشند و نباید تاوان کاهلی و بی مسئولیتی را نظام اسلامی دهد.

وی افزود: حرف مردم استان چهارمحال و بختیاری این است که باید امنیت پروژه های استان تامین شده تا با مسئولان کاهل و بی مسئولیت برخورد شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet