خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1400/01/29 16:44:58
سرویس سیاسی
عباس زاده مشکینی:

غربی‌ها کماکان می‌خواهند از برگ تحریم برای فشار به ایران استفاده کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به تحریم‌های اخیر اتحادیه اروپا، گفت: غربی‌ها نشان دادند که قصد برداشتن تحریم ها را ندارند و کماکان می‌خواهند از برگ تحریم برای فشار به ایران استفاده کنند.
غربی‌ها کماکان می‌خواهند از برگ تحریم برای فشار به ایران استفاده کنند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به تحریم‌های اخیر اتحادیه اروپا، گفت: غربی‌ها نشان دادند که قصد برداشتن تحریم ها را ندارند و کماکان می‌خواهند از برگ تحریم برای فشار به ایران استفاده کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202009106538113668.jpg غربی‌ها,کماکان,می‌خواهند,از,برگ,تحریم,برای,فشار,به,ایران,استفاده,کنند Icana

محمود عباس‌زاده مشکینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: مطالبه مردم ایران، مجلس شورای اسلامی و خواست رهبر معظم انقلاب، لغو تحریم ها است. براساس برجام تحریم‌ها باید لغو شود. اروپایی‌ها با تحریم اخیر خود نشان دادند که قصد برداشتن تحریم ها را ندارند و یا اینکه از برگه تحریم می‌خواهند کماکان علیه ایران استفاده کنند.

وی با بیان اینکه ما از دشمن انتظاری غیر از این نداریم، افزود: غربی‌ها با این کارها ذات و هویت خودشان را به نمایش گذاشتند و این اقدام خارج از چارچوب و قواعد بین‌المللی و حقوق اساسی و طبیعی قدم برداشتند.

عباس زاده مشکینی تاکید کرد: برداشتن تحریم‌ها دست غربی‌ها نیست، در صورتی که ما از ظرفیت‌های داخلی استفاده کنیم و به آنها اعتنا و اعتماد داشت باشیم، می‌توانیم تحریم ها را خنثی کنیم.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: در صورتی که ما در حوزه داخلی قدرتمند شویم، غربی‌ها با تحریم در واقع خودشان را تحریم می‌کنند/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet