هدر اصلی
1400/01/30 09:33:34
سرویس سیاسی
جلال زاده با اشاره به غنی سازی 60 درصدی:

دستگاه دیپلماسی از فرسایشی شدن مذاکرات پرهیز کند/ لزوم استفاده از فرصت‌ها برای لغو کامل تحریم‌ها

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به غنی سازی ۶۰ درصدی، گفت: دستگاه دیپلماسی کشور باید با پرهیز از فرسایشی شدن مذاکرات، از این فرصت کم نظیر در جهت لغو کامل تحریم های ظالمانه استفاده نماید.
دستگاه دیپلماسی از فرسایشی شدن مذاکرات پرهیز کند/ لزوم استفاده از فرصت‌ها برای لغو کامل تحریم‌ها عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به غنی سازی 60 درصدی، گفت: دستگاه دیپلماسی کشور باید با پرهیز از فرسایشی شدن مذاکرات، از این فرصت کم نظیر در جهت لغو کامل تحریم های ظالمانه استفاده نماید. https://cdn.icana.ir/d/019/202011101759937094.jpg دستگاه,دیپلماسی,از,فرسایشی,شدن,مذاکرات,پرهیز,کند/,لزوم,استفاده,از,فرصت‌ها,برای,لغو,کامل,تحریم‌ها Icana

وحید جلال زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به غنی سازی 60 درصدی، گفت: یک روز پس از تصویب قانون "اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها" در مجلس، رئیس جمهور  اعلام کرد "این مصوبه را مضر به حال کشور میداند." اما پس از گذشت ۴ ماه و در پی آغاز غنی سازی ۲۰ درصدی طبق این قانون؛ دکتر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی کشور صراحتاً "قانون اقدام راهبردی" مجلس را بسترساز غنی سازی ۶۰درصدی اعلام کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این مصوبه مهم مجلس یازدهم قفل های صنعت هسته ای را شکست و عملا قدرت مانور دستگاه دیپلماسی را در مذاکرات افزایش داد.

جلال زاده در ادامه یادآور شد:  اکنون دستگاه دیپلماسی کشور باید با پرهیز از  فرسایشی شدن مذاکرات، از این فرصت کم نظیر در جهت لغو کامل تحریم های ظالمانه استفاده نماید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet