آغاز هفته وحدت
1400/01/30 13:03:19
سرویس استان ها
حق وردی تاکیدکرد:

احداث شبکه فیبرنوری مخابرات در شهرک صنعتی صفادشت

نماینده مردم شهریار در مجلس،گفت: تخصیص و حفر چاه جدید، قرارداد و استقرار پست ۶۳ کیلو ولت و احداث شبکه فیبر نوری مخابرات در شهرک صنعتی صفادشت در دستور کار قرار دارد.
احداث شبکه فیبرنوری مخابرات در شهرک صنعتی صفادشت نماینده مردم شهریار در مجلس،گفت: تخصیص و حفر چاه جدید، قرارداد و استقرار پست ۶۳ کیلو ولت و احداث شبکه فیبر نوری مخابرات در شهرک صنعتی صفادشت در دستور کار قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009106511870390.jpg احداث,شبکه,فیبرنوری,مخابرات,در,شهرک,صنعتی,صفادشت Icana

به گزارش   خبرگزاری خانه ملت ، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شهرک صنعتی غیردولتی صفادشت با حسین حق وردی دیدار  کردند.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی در ابتدای این دیدار مدیرعامل شهرک صنعتی غیردولتی صفادشت ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان از زحمات و پیگیری برخی مشکلات زیرساختی شهرک صنعتی صفادشت توسط حق وردی تشکر کرد.

وی تصریح کرد:گزارشی از روند پیگیری های انجام شده جهت تخصیص و حفر چاه جدید شهرک،قرارداد و استقرار پست ۶۳ کیلو ولت و احداث شبکه فیبر نوری مخابرات در شهرک صنعتی را ارائه نمود.

حق وردی افزود: هر یک از اعضای هیئت مدیره نیز مواردی را در خصوص اقدامات و مشکلات موجود در شهرک صنعتی و تولید عنوان داشتند.

وی ادامه داد: ضمن تشکر از حضور اعضا اعلام نمود با توجه به اینکه شهرک صنعتی صفادشت به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی غیردولتی کشور در حوزه اینجانب قرار دارد تمام تلاش خود را جهت رشد و توسعه این شهرک و حل موانع پیش رو انجام خواهم داد.

نماینده مردم شهریار در مجلس افزود: با توجه به بررسی انجام شده و پتانسیل موجود امکان افزایش اشتغال تا ۲۵ هزار نفر به صورت مستقیم را در صورت رفع موانع موجود در شهرک صنعتی صفادشت خواهیم داشت.

وی افزود: پیگیری‌های لازم جهت تصویب اصلاحیه قانون شعاع ۱۲۰ کیلومتر جهت احداث صنایع جدید در شهرک صنعتی صفادشت در هیات دولت انجام شده که انشاءالله گام جدیدی در راه توسعه صنایع استان تهران می باشد.

وی ادامه داد: بخش صفادشت یکی از بخش های مستعد می باشد که باتوجه به پیگیری های صورت گرفته بودجه ای ویژه جهت برخی از پروژه های این بخش اختصاص داده‌ایم.

وی در پایان خاطر نشان نمود آمادگی کامل وجود دارد تا پیگیری‌های لازم در خصوص رفع مشکلات موجود در شهرک صنعتی در راستای تحقق شعار سال انجام پذیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet