هدر اصلی
1400/01/31 12:07:27
سرویس صحن
عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت کرد؛

تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

عضو هیات رئیسه مجلس تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور عضو هیات رئیسه مجلس تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104552573206.jpg تذکر,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه 31 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

- تذکر جلال محمودزاده نماینده مهاباد به همراه 26 نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: علت عدم تحقق اهداف، وظایف و برنامه‌های محیط زیست کشور و استفاده از مدیران فاقد دانش و اعتقاد به محیط زیست.

- تذکر رحمت اله فیروزی پوربادی نماینده نطنز و بخش قمصر به همراه 35 نفر از نمایندگان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: ضرورت نظارت بر تولید محتوای برنامه‌سازی و عملکرد عوامل سازنده فیلم‌های سینمایی خانگی.

- تذکر قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان و هویزه به همراه 31 نفر از نمایندگان به وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کشور: علت عدم اتخاذ تدابیر لازم در قرنطینه نکردن و عدم تعطیلی شهرهای قرمز خوزستان چیست.

- تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار به همراه 11 نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: ضرورت تأسیس انشعاب آب مجمع کارگاهی و تجاری بلوار امیرکبیر شهر برخوار و لزوم متوقف‌سازی قطع 4 ساعته برق چاه‌های آب کشاورزی و جلوگیری از نابودی زحمت کشاورزان شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار. همچنین تذکر به همراه 44 نفر از نمایندگان به وزیر امور اقتصادی و دارایی: ضرورت تدبیر لازم برای نحوه اجرای دستورالعمل نحوه انتقال تخفیفات عدم خسارت بیمه‌های شخص ثالث توسط بیمه مرکزی. همچنین تذکر به همراه 25 نفر از نمایندگان به وزیر صمت: ضرورت جانمایی جدید برای احداث و فعالیت کارخانه‌های تولیدکننده آجر.

- تذکر امیرحسین بانکی پورفرد نماینده اصفهان به همراه 52 نفر از نمایندگان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ضرورت سازماندهی و ایجاد زیرساخت لازم جهت اجرای طرح حذف دفترچه‌های بیمه تأمین اجتماعی در پی سرگردانی مردم.

- تذکر کمال حسین پور نماینده پیرانشهر و سردشت به وزیر صمت: ضرورت تأمین نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات لازم برای ادارات صنعت، معدن و تجارت در شهرستان‌های محروم و مرزی. همچنین تذکر به وزیر اقتصاد و دارایی: ضرورت توجه به توزیع متوازن شعبات بانک در کشور به خصوص در شهرستان‌های محروم و مرزی. همچنین تذکر به وزیر نفت: ضرورت تسریع در گازرسانی به روستاهای شهرستان‌های محروم و مرزی سردشت و پیرانشهر.

- تذکر کیوان مرادیان کوچکسرائی نماینده قائم شهر ،سوادکوه ،جویبار سیمرغ و سوادکوه شمالی به همراه 39 نفر از نمایندگان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: لزوم جلوگیری از اجحاف در حق کارگران در پرداخت حق سنوات پایان خدمت توسط کارفرما.

- تذکر علی حدادی نماینده ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان به همراه 16 نفر از نمایندگان به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: لزوم تسریع در تکمیل و بهره برداری از بیمارستان شهر طالقان. همچنین در تذکر دیگر به همراه 16 نفر از نمایندگان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ضرورت ارتقاء درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان نظرآباد به پلی کلینیک تخصصی. همچنین در تذکر دیگر به همراه 14 نفر از نمایندگان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: لزوم تسریع در تکمیل بهره‌برداری از بیمارستان تأمین اجتماعی شهر هشتگرد. همچنین در تذکر دیگر به همراه 23 نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: لزوم تأمین آب کشاورزی شهرستان‌های حوزه انتخابیه و ضرورت توسعه فناوری‌های جدید برای کاهش آب در حوزه‌ کشاورزی.

- تذکر عباس مقتدایی نماینده اصفهان به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: لزوم رسیدگی به مطالبه و اعتراض شرکت‌کنندگان آزمون دستیاری پزشکی.

- تذکر نصراله پژمان فر نماینده مشهد و کلات به همراه 34 نفر از نمایندگان به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: علت برگزاری آموزش قبل، بعد و پسین به افراد در شرف ازدواج با محتوای کنترل جمعیت که زمینه‌ساز کاهش جمعیت است، چیست.

- تذکر جعفر قادری و ابراهیم عزیزی نمایندگان شیراز و زرقان به وزیر آموزش و پرورش: لزوم تسریع در راه‌اندازی دبیرستان دخترانه در مرکز دهستان بیدزرد در شهر شیراز.

- تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: الزام صندوق بازنشستگی به اجرای تبصره ذیل ماده 31 قانون اجرای سیاست‌های کلی اجرای 44 قانون اساسی درباره کسور بازنشستگی بر اساس قوانین تأمین اجتماعی.

- تذکر علی حدادی نماینده ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان به همراه 14 نفر از نمایندگان به وزیر راه و شهرسازی: لزوم در تسریع و تکمیل بهره‌برداری از بیمارستان شهر جدید هشتگرد در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet