هدر موبایل
1400/01/31 14:42:59
سرویس استان ها
دنیا مالی تاکید کرد

لزوم ایجاد زیرساخت‌های جدید در شهرک صنعتی بندر انزلی

نماینده مردم انزلی در مجلس،گفت: سرمایه گذاری و ایجاد زیرساختهای جدید در شهرک صنعتی بندر انزلی با جدیت دنبال می شود.
لزوم ایجاد زیرساخت‌های جدید در شهرک صنعتی بندر انزلی نماینده مردم انزلی در مجلس،گفت: سرمایه گذاری و ایجاد زیرساختهای جدید در شهرک صنعتی بندر انزلی با جدیت دنبال می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101081801556.jpg لزوم,ایجاد,زیرساخت‌های,جدید,در,شهرک,صنعتی,بندر,انزلی Icana

به گزارش خبرگزاری  خانه ملت ، احمد دنیامالی در نشست با هیات مدیره شرکت خدمات و عمران شهرک صنعتی شماره یک بندرانزلی که با حضور اکثر اعضا برگزار شد شرکت کرد.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: در این نشست اعضای هیات مدیره مشکلات اساسی سرمایه گذاری و ایجاد زیر ساخت اجرایی و تشویقی برای حضور سرمایه گذاران اشاره کردند و از برخی موانع برای عدم رشد تولید را بیان کردند که باعث تعطیلی چندین کارخانه شد.

وی ادامه داد: از جمله مشکلات شهرک صنعتی عدم توسعه فیزیکی که منجر بر افزایش قیمت زمین و مشکلات فاضلاب و ایجاد تصفیه خانه و همچنین نداشتن نیروی انسانی آموزش دیده و متخصص بود که اعضای هیات مدیره شرکت اشاره ی ویژه ای  به آن داشتند.

دنیامالی اظهارداشت: درباره حل مشکلات این شهرک ما نهایت همکاری را خواهیم کرد و موافق توسعه آن در همه زمینه ها هستیم.

وی درباره منطقه آزاد و قوانین موجود افزود: من بر این اعتقاد هستم که باید سیستم در این منطقه جایگزین افراد شود تا هیچوقت با عوض شدن مدیران هیچکسی دغدغه ایی پیرامون ارائه خدمات نداشته باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet