هدر اصلی
1400/02/01 13:21:59
سرویس استان ها
علیزاده تاکیدکرد:

رفع معضل بیکاری جوانان با استفاده از ظرفیت های گردشگری استان ایلام

نماینده مردم دهلران در مجلس، گفت: معضل بیکاری جوانان با اشاره به ظرفیت های گردشگری،صنایع دستی و کشاورزی استان ایلام امکان پذیر است.
رفع معضل بیکاری جوانان با استفاده از ظرفیت های گردشگری استان ایلام نماینده مردم دهلران در مجلس، گفت: معضل بیکاری جوانان با اشاره به ظرفیت های گردشگری،صنایع دستی و کشاورزی استان ایلام امکان پذیر است. https://cdn.icana.ir/d/019/202101104357415710.jpg رفع,معضل,بیکاری,جوانان,با,استفاده,از,ظرفیت,های,گردشگری,استان,ایلام Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت بهزاد علیزاده در دیدار  با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، گفت:در دیدار با  نورالهی مدیر عامل  صندوق کارآفرینی امید ضمن تقدیر از خدمات این صندوق در سطح استان به تشریح موقعیت و شرایط موجود در شهرستان های جنوبی استان ایلام پرداخت  شد. 

 نماینده مردم دهلران، دره شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های گردشگری،صنایع دستی و کشاورزی و همچنین معضل بیکاری جوانان در منطقه خواستار توجه ویژه به این موارد شد.

در ادامه این نشست نوراللهی نسبت به حمایت ویژه در خصوص توسعه صنعت گردشگری و صنایع دستی با اعطای تسهیلات،مزایا و وام به بنگاه های مشغول در این حوزه ها و حمایت از کسب و کارهای نوپا جهت از بین رفتن مشکل بیکاری جوانان و همچنین رونق و شکوفایی منطقه قول مساعد داد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet