هدر موبایل
1400/02/03 02:22:04
سرویس اقتصادی
علیزاده:

تزریق نقدینگی بدون تزریق اعتماد فایده ای برای بازار سرمایه ندارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تزریق نقدینگی بدون تزریق اعتماد، فایده ای برای بازار سرمایه ندارد و آنچه که امروز بازار به آن نیاز دارد اعتمادی است که از بین رفته است.
تزریق نقدینگی بدون تزریق اعتماد فایده ای برای بازار سرمایه ندارد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تزریق نقدینگی بدون تزریق اعتماد، فایده ای برای بازار سرمایه ندارد و آنچه که امروز بازار به آن نیاز دارد اعتمادی است که از بین رفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104386771119.jpg تزریق,نقدینگی,بدون,تزریق,اعتماد,فایده,ای,برای,بازار,سرمایه,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محسن علیزاده در شبکه اجتماعی کلاب هاوس با عنوان چه انتظاری از جلسه سران قوا برای رونق بازار سرمایه دارید، گفت: مجلس شورای اسلامی آمادگی دارد تا طرح های مرتبط با بازار سرمایه را با قید فوریت در دستورکار خود قرار دهد لذا از همین جا از تمام فعالان بازار سرمایه دعوت می کنم که نظرات خود را در خصوص قوانین قابل اصلاح بازار به ما منعکس کنند.

وی همچنین درباره انتظار مردم و مجلس از سران قوا برای تنظیم بازار سرمایه، گفت: تزریق نقدینگی بدون تزریق اعتماد دیگر هیچ فایده ای برای بازار سرمایه ندارد و آنچه امروز بیش از همه بازار سرمایه به آن نیاز دارد اعتمادی است که از بین رفته، لذا باید این اعتماد را همراه سه قوه و در کنار هم به سهامداران بازگردانیم.

وی تاکید کرد: متاسفانه یک بی اعتمادی در بازار سرمایه حاکم شده که همین بی اعتمادی باعث ریزش هر روزه بازار شده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet