انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/05 09:54:02
سرویس سیاسی
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراها در البرز:

بحث اصلی در شوراهای شهر کارآمدسازی شوراها است

نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس بابیان اینکه بحث اصلی در شوراهای شهر کارآمدسازی شوراها است،گفت: برای تأیید صلاحیت نه به کسی قول داده‌ایم نه سفارش می‌پذیریم.
بحث اصلی در شوراهای شهر کارآمدسازی شوراها است نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس بابیان اینکه بحث اصلی در شوراهای شهر کارآمدسازی شوراها است،گفت: برای تأیید صلاحیت نه به کسی قول داده‌ایم نه سفارش می‌پذیریم. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102166568495.jpg بحث,اصلی,در,شوراهای,شهر,کارآمدسازی,شوراها,است Icana

به گزارش  خبرگزاری  خانه ملت، رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراها در البرز گفت: هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر در استان البرز نتیجه نهایی درباره تأیید صلاحیت داوطلبان را در روز ۲۲ اردیبهشت اعلام خواهد کرد.

نماینده مردم ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین وضعیت احراز صلاحیت داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر در استان البرز تصریح کرد: هیئت عالی نظارت بر انتخابات استان تاکنون بررسی‌هایی کلی از روند احراز صلاحیت‌ها داشته و هنوز وارد بررسی صلاحیت‌ها نشده است.

حدادی با بیان اینکه هیئت نظارت طبق قانون در روند احراز صلاحیت توسط هیئت اجرایی ورود نمی‌کند افزود: هیئت اجرایی در کرج ۵۴ نفر، محمدشهر ۲۱ نفر، ماهدشت ۱۱ نفر، کمالشهر پنج نفر، گرمدره چهار نفر، فردیس ۱۸ نفر، هشتگرد ۲۸ نفر، شهر جدید ۱۵ نفر، کوهسار هشت نفر، گلسار دو نفر، چهارباغ چهار نفر، نظرآباد ۱۳ نفر، طالقان ۱۱ نفر و تنکمان سه نفر را رد صلاحت کرده است.

وی ادامه داد: بعد از این مرحله، هیئت‌های نظارت هم بررسی‌های خود را انجام می‌دهند و تا هفتم اردیبهشت نتیجه بررسی‌های خود را به فرمانداران اعلام و فرمانداران هم مراتب تأیید یا رد صلاحیت‌ها را هشتم اردیبهشت ابلاغ می‌کنند.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراها در البرز یادآورشد: داوطلبان رد صلاحیت شده‌ای که به این موضوع اعتراض دارند می‌توانند از نهم تا ۱۲ اردیبهشت اعتراض خود را به هیئت نظارت استان ارسال کنند. از ۹ تا ۲۱ اردیبهشت هیئت نظارت شکایات را بررسی و در روز ۲۲ اردیبهشت این هیئت نظر نهایی را در خصوص احراز صلاحیت داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر اعلام می‌کند.

حدادی با بیان اینکه بحث اصلی در شوراهای شهر کارآمدسازی شوراها است، افزود: ما طبق قانون وظیفه داریم تلاش خود را در بررسی صلاحیت‌ها به درستی انجام دهیم و در این راستا نه سفارشی می‌پذیریم و نه به کسی قولی داده‌ایم. بعد از آن مردم باید از بین افراد تایید شده نمایندگانی کارآمد، پرتوان، سالم و پاکدست انتخاب کنند. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet