خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/05 14:21:40
سرویس سیاسی
میرتاج‌الدینی با اشاره به اظهارات سعودی‌ها در سازمان ملل:

عربستان دیکته آمریکا علیه ایران را تکرار می‌کند/ ریاض دست از دخالت در امور داخلی کشورها بردارد

نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی گفت: طرح اتهام تلاش برای ساخت سلاح هسته ای توسط کشورمان از سوی سعودی ها، تکرار حرف های آمریکایی ها و غربی ها است.
عربستان دیکته آمریکا علیه ایران را تکرار می‌کند/ ریاض دست از دخالت در امور داخلی کشورها بردارد نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی گفت: طرح اتهام تلاش برای ساخت سلاح هسته ای توسط کشورمان از سوی سعودی ها، تکرار حرف های آمریکایی ها و غربی ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006105150624826.jpg عربستان,دیکته,آمریکا,علیه,ایران,را,تکرار,می‌کند/,ریاض,دست,از,دخالت,در,امور,داخلی,کشورها,بردارد Icana

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به اتهام‌زنی نماینده عربستان سعودی در سازمان ملل متحد به ایران درباره تلاش برای دست‌یابی به سلاح هسته‌ای و بی‌ثبات کردن منطقه، گفت: ریاض اکنون در باتلاق تجاوز به سرزمین یمن قرار گرفته و تلاش می کند با طرح موضوعات مختلف بر شکست های پی در پی سرپوش بگذارد.

نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بدون شک طرح این اتهامات علیه کشورمان از سوی سعودی ها، تکرار حرف های آمریکایی ها و غربی ها است.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران هیچگاه درصدد دستیابی به سلاح هسته ای نبوده است، ادامه داد: این مهم در حالیست که رهبر انقلاب نیز این مهم را خلاف شرع و قانون دانسته اند لذا طرح چنین مباحثی دروغ بزرگ است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در خصوص درخواست ریاض برای انعقاد توافق قوی تر از برجام با ایران از سوی غربی ها، افزود: در این میان باید یادآور شد جمهوری اسلامی ایران حسن نیت خودش در توافق هسته ای برجام را نشان داده است و آمریکایی ها با خروج از توافق نامه، اقدام به نقض برجام کردند لذا باید به کاخ سفید توافق قوی تری انعقاد شود.

نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: به نظر می رسد سعودی ها باید بجای دخالت در امور داخلی دیگر کشورها، دست از تجاوز به سرزمین یمن بردارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet