شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/02/05 15:53:11
سرویس سیاسی
نصیرائی با اشاره به فرارسیدن سالروز وقوع حادثه طبس:

دسیسه‌های شیطانی کاخ سفید علیه ملت ایران همواره "نقش بر آب" است

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس گفت: واقعه طبس نشان داد دسیسه های شیطانی کاخ سفید علیه ملت آزاده ایران همواره "نقش بر آب" است.
دسیسه‌های شیطانی کاخ سفید علیه ملت ایران همواره "نقش بر آب" است عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس گفت: واقعه طبس نشان داد دسیسه های شیطانی کاخ سفید علیه ملت آزاده ایران همواره "نقش بر آب" است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103070433768.jpg دسیسه‌های,شیطانی,کاخ,سفید,علیه,ملت,ایران,همواره,"نقش,بر,آب",است Icana

مجید نصیرائی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرارسیدن سالروز وقوع حادثه طبس، گفت: این رخداد نشان داد اگر ملتی خداوند را یاری کنند، پروردگار هم آنها را یاری می کند که این امر مصداق آیه شریفه " اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اَقدامَکُم" است.

نماینده مردم فردوس و سرایان و طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی با رهبری امام راحل و همراهی ملت ایران شکل گرفت که این امر ریشه در افکار، اعتقادات و ارزش های الهی و توحیدی دارد.

وی با اشاره به اینکه حکومت و ولایت نزد مستضعفین است، ادامه داد: در واقع اگر ملتی ارزش های الهی و توحیدی را تقویت کند و راه و رسم سعادت در دنیا و آخرت را مورد احترام قرار دهد، مصداق یاری کردن خداوند است که در این صورت نصرت الهی نیز برای آنها نزدیک است. این امر نیز مصداق آیه شریفه " إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ " است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در زمانی که آمادگی رویارویی با عوامل دشمن وجود نداشت، آمریکایی از تمام توان شیطانی خود استفاده کردند تا به کشورمان آسیب بزنند اما به امر الهی شن ها در بیابان عوامل آمریکایی را خوار و ذلیل کردند که پیام آشکاری برای دوستداران انقلاب اسلامی و همچنین دشمنان نظام اسلامی دارد.

نصیرائی با اشاره به اینکه واقعه طبس نشان داد همه باید وظایف خود را انجام دهند و هیچگاه نباید از دشمن هراس داشته باشیم، افزود: به عبارتی مطابق آیه شریفه" ید اللَّه فوق ایدیهم»" همواره قدرت خداوند بالاتر از همه قدرت ها قرار دارد.

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکایی ها همواره تلاش کردند سیاست های ظالمانه علیه کشورمان اعمال کنند، گفت: این مهم در حالیست که واقعه طبس نشان داد دسیسه های شیطانی کاخ سفید همواره "نقش بر آب" است.

نماینده مردم فردوس و سرایان و طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در واقع می توان اذعان کرد واقعه طبس به همه دنیا نشان داد هیمنه ایالات متحده پوشالی است لذا اکنون نیز دسیسه های این کشور در مقابله با ایران نیز شکست خواهد خورد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet