خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/07 10:56:30
سرویس اقتصادی
رحیمی:

سازمان صنایع کوچک زمین‌‌های منطقه ویژه اقتصادی بانه را چند برابر قیمت به متقاضیان واگذار می‌کند

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید سازمان صنایع کوچک و شرکت‌های صنعتی به مانند بنگاه‌های معاملات املاک، زمین‌های واگذار شده را به چند برابر قیمت تمام شده به متقاضیان واگذار می‌کند.
سازمان صنایع کوچک زمین‌‌های منطقه ویژه اقتصادی بانه را چند برابر قیمت به متقاضیان واگذار می‌کند عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید سازمان صنایع کوچک و شرکت‌های صنعتی به مانند بنگاه‌های معاملات املاک، زمین‌های واگذار شده را به چند برابر قیمت تمام شده به متقاضیان واگذار می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006105016412610.jpg سازمان,صنایع,کوچک,زمین‌‌های,منطقه,ویژه,اقتصادی,بانه,را,چند,برابر,قیمت,به,متقاضیان,واگذار,می‌کند Icana

بهزاد رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به گران فروشی زمین‌های منطقه ویژه اقتصادی بانه، گفت: در منطقه ویژه اقتصادی بانه که تنها افتخار سرمایه‌گذاری دولت است، سازمان صنایع کوچک و شرکت‌های صنعتی به مانند بنگاه‌های معاملات املاک، زمین‌های واگذار شده را به چند برابر قیمت تمام شده به متقاضیان واگذار می کند.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضر زمین‌های این منطقه را متری 300 هزار تومان به سرمایه گذاران می‌فروشند که این امر موجب فراری و دلسرد شدن سرمایه گذاران می شود، به طور مثال تولیدکنندگان در ابتدای امر برای خرید 5 هزار متر زمین باید حدود1.5 میلیارد تومان هزینه کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اضافه کرد: این منطقه چه ویژگی، مزایا و زیرساخت‌های جاده‌ای و حمل و نقل دارد که با مناطق برخوردار باید رقابت کند؟

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: علت گران فروشی زمین‌های منطقه ویژه اقتصادی بانه را از وزیر صنعت، معدن و تجارت جویا شدم که این سوال پس از شروع جلسات کمیسیون‌های تخصصی در کمیسیون مربوطه بررسی می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet