هدر اصلی
1400/02/13 08:07:00
سرویس استان ها
گزارش خانه ملت از نظارت میدانی نمایندگان استان هرمزگان؛

مذاکره با سازمان شیلات برای حل مشکلات صیادان هرمزگانی/پیگیری بهبود وضعیت اینترنت بشاگرد /تلاش برای حل مشکلات کارگران کارخانه سیمان هرمزگان/ کلنگ‌زنی 7هزار واحد مسکونی دربندرعباس برای ترمیم بافت فرسوده

اعضای مجمع نمایندگان استان هرمزگان در هفته سرکشی به حوزه های انتخابیه، ضمن بازدید های گسترده از بخش های مختلف، نشست هایی را با هدف بررسی وضعیت حوزه سلامت، اشتغال، صنعت با مسئولان مربوطه برگزار کردند.
مذاکره با سازمان شیلات برای حل مشکلات صیادان هرمزگانی/پیگیری بهبود وضعیت اینترنت بشاگرد /تلاش برای حل مشکلات کارگران کارخانه سیمان هرمزگان/ کلنگ‌زنی 7هزار واحد مسکونی دربندرعباس برای ترمیم بافت فرسوده اعضای مجمع نمایندگان استان هرمزگان در هفته سرکشی به حوزه های انتخابیه، ضمن بازدید های گسترده از بخش های مختلف، نشست هایی را با هدف بررسی وضعیت حوزه سلامت، اشتغال، صنعت با مسئولان مربوطه برگزار کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/202104105457069608.jpg مذاکره,با,سازمان,شیلات,برای,حل,مشکلات,صیادان,هرمزگانی/پیگیری,بهبود,وضعیت,اینترنت,بشاگرد,/تلاش,برای,حل,مشکلات,کارگران,کارخانه,سیمان,هرمزگان/,کلنگ‌زنی,7هزار,واحد,مسکونی,دربندرعباس,برای,ترمیم,بافت,فرسوده Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای مجمع نمایندگان استان هرمزگان در سرکشی به حوزه های انتخابیه، ضمن بازدید های گسترده از بخش های مختلف، نشست هایی را با هدف حل مشکلات برگزار کردند.

 

حضور رئیس سازمان شیلات کشور برای حل مشکلات صیادان هرمزگانی

منصور آرامی نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس یازدهم گفت: در هفته اخیر، آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان هرمزگان و راه های کنترل آن طی جلسه ای با مسئولان بهداشت درمان و دستگاه مربوط مورد بررسی قرار گرفت و پیگیری های لازم برای تامین دارو و تجهیزات انجام شد.

منصور آرامی

وی با اشاره به آغاز فرآیند برگزاری ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ادامه داد: جلسه ای با هیئت نظارت های نظارت شهرستان های استان هرمزگان به منظور رفع ابهامات درباره بررسی احراز صلاحیت داوطلبان برگزار شد.   

آرامی افزود: حل مشکل اشتغال جوانان هرمزگانی یکی از موضوعات موضوعات مهمی بوده که مورد بررسی قرار گرفت و خروجی آن رایزنی با سرمایه گذاران برای مشارکت در بخش فولاد استان بود تا از طریق احداث ایجاد کارخانه های جدید این دغدغه مهم بر طرف شود.

وی یادآور شد: در هفته جاری مشکلات صیادان استان مورد بررسی قرار گرفت و به همین منظور رئیس سازمان شیلات کشور به بندرعباس سفر خواهد کرد.

 

پیگیری بهبود وضعیت اینترنت شهرستان بشاگرد

حسین رئیسی نماینده مردم میناب،رودان،جاسک،سیریک و بشاگرد در مجلس یازدهم با اشاره به اقدامات صورت گرفته در هفته اخیر، گفت: بهبود وضعیت اینترنت شهرستان بشاگرد یکی از موضوعاتی در دست پیگیری است، اگر چه وزارت ارتباطات برای حل این مشکل، اقدام به کابل کشی فیبر نوری و احداث سایت های مربوطه با هزینه ای بالغ بر 150 میلیارد تومان کرد اما با وجود نصب دکل توسط اپراتورها مشکلات همچنان پا برجاست.

حسین رئیسی

وی افزود: علت پا برجا بودن مشکلات تبدیل اینترنت به رکن اساسی آموزش کشور است به همین دلیل برای رفع این دغدغه از طریق وزارت آموزش پرورش پیگیر بهبود وضعیت بشاگرد هستیم.

نماینده مردم میناب،رودان،جاسک،سیریک و بشاگرد در مجلس یازدهم بیان کرد: مشکل اینترنت خاص بشاگرد نیست بلکه سایر شهرستان های حوزه انتخابیه در بر می گیرد که امیدواریم با همت مسئولان در آینده نزدیک بر طرف شود.

 

ادامه برگزاری جلسات تحقیق و تفحص از  سازمان منطقه آزاد قشم

احمد مرادی نماینده بندرعباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس یازدهم گفت: در هفته جاری بحث تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد قشم و بازدید از روستاهای این جزیره در دستورکار قرار داشت.

احمد مرادی

وی ابراز کرد: یکی از موضوعات مهم پیگیری شده، مشکل آب شرب قشم است که با وجود قول وزیر نیرو و معاونش هنوز بر طرف نشده و مردم منطقه بعضا هر یک ماه بار آب دریافت می کنند، از این رو این مسئله یکی از برنامه های مهم ما برای پیگیری است.

نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس یازدهم عنوان کرد: در هفته اخیر همچنین بازدید از نیروگاه 1000 مگاواتی خلیج فارس، بررسی طرح طبقه بندی کارگران و مشکل تامین گاز نیروگاه کلاس-اف صورت گرفت.   

مرادی خاطر نشان کرد: بازدید از کارخانه سیمان هرمزگان و حل مشکلات کارگران آن در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی از دیگر اقدامات انجام شده بوده که امیدوارم مشکلات این بخش با تلاش های صورت گرفته رفع شود. همچنین اسلامی وزیر راه و شهرسازی برای کلنگ زنی  7 هزار واحد مسکونی روز چهارشنبه به بندر عباس سفر خواهد داشت.

وی ابراز کرد: این پروژه در راستای ترمیم بافت فرسوده استان هرمزگان بوده و می توان یکی از بزرگترین پروژه های ملی بر شمرد./

پایان پیام           

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet