عید سعید غدیرخم
1400/02/11 12:29:39
سرویس اجتماعی
نجف آبادی:

کنترل ورود غیرقانونی اتباع بیگانه از مرزهای شرقی کشور برای جلوگیری از شیوع کرونای هندی باید جدی گرفته شود

عضو کمیسیون بهداشت مجلس بر ضرورت کنترل ورود غیرقانونی اتباع بیگانه از مرزهای شرقی کشور برای جلوگیری از شیوع ویروس هندی در کشور تاکید کرد و گفت: دولت باید با کنترل به موقع ویروس هندی اجازه تکرار تجربه شیوع کرونای انگلیسی را ندهد.
کنترل ورود غیرقانونی اتباع بیگانه از مرزهای شرقی کشور برای جلوگیری از شیوع کرونای هندی باید جدی گرفته شود عضو کمیسیون بهداشت مجلس بر ضرورت کنترل ورود غیرقانونی اتباع بیگانه از مرزهای شرقی کشور برای جلوگیری از شیوع ویروس هندی در کشور تاکید کرد و گفت: دولت باید با کنترل به موقع ویروس هندی اجازه تکرار تجربه شیوع کرونای انگلیسی را ندهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107145755020.jpg کنترل,ورود,غیرقانونی,اتباع,بیگانه,از,مرزهای,شرقی,کشور,برای,جلوگیری,از,شیوع,کرونای,هندی,باید,جدی,گرفته,شود Icana

همایون سامه یح نجف آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه دولت باید تلاش مناسبی را برای کنترل و مدیریت کرونای هندی داشته باشد، گفت: انتظار می‌رود با اتخاذ تدابیر موثر توسط دولت، شاهد تکرار تجربه شیوع کرونای انگلیسی در کشور نباشیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت استفاده وزارت بهداشت از تجارب به دست آمده برای مبارزه با کرونای هندی، افزود: با آزمایش های صورت گرفته خطرناک بودن این ویروس ثابت شده است؛ این ویروس کادر درمان هند را با مشکل مواجه کرده و این نشانه قدرت بالای انتقال و کشندگی آن است.

وی ادامه داد: امیدواریم وزارت بهداشت بتواند از پس کنترل ویروس برآید و با کنترل عبور و مرور و ورود و خروج مرزها اجازه شیوع آن را ندهد؛ تست کرونا برای مسافران ورودی و کنترل عبور و مرور غیرقانونی از مرزهای شرقی کشور و همچنین مرزهای دریایی باید جدی گرفته شود.

نماینده مردم کلیمیان در مجلس یازدهم یادآور شد: اغلب ملوانانی که بر روی کشتی‌ها کار می‌کنند و به کشور تردد دارند هندی هستند و می طلبد دولت کنترل مرزهای دریایی، زمینی و هوایی را برای جلوگیری از شیوع کرونای هندی مورد توجه قرار دهد تا خطر  این ویروس جهش یافته به حداقل برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet