انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/15 08:32:06
سرویس سیاسی
حاجی دلیگانی:

غربی‌ها درصدد فرسایشی کردن گفتگوهای برجامی در وین هستند

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: غربی ها درصدد فرسایشی کردن مذاکرات و گفتگوهای برجامی در وین هستند که این امر بر خلاف منافع ملی کشورمان است.
غربی‌ها درصدد فرسایشی کردن گفتگوهای برجامی در وین هستند عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: غربی ها درصدد فرسایشی کردن مذاکرات و گفتگوهای برجامی در وین هستند که این امر بر خلاف منافع ملی کشورمان است. https://cdn.icana.ir/d/019/68349.jpg غربی‌ها,درصدد,فرسایشی,کردن,گفتگوهای,برجامی,در,وین,هستند Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص روند مذاکرات وین و تشکیل کارگروه های سه گانه برای رفع تحریم ها، گفت: کارگروه ها هنوز نتوانسته اند به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه برخوار در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع اهداف پیش بینی شده از مذاکرات مانند رفع محدودیت های تجاری و اقتصادی هنوز محقق نشده و این امر باید مورد توجه مذاکره کنندگان قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه اظهارنظرهایی مبنی بر دستیابی به توافق هفتاد درصدی خوش بینی کاذب است، ادامه داد: به عبارتی مطابق اخبار حاصله اکنون در خصوص ساختار مذاکرات نتایجی حاصل شده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: متاسفانه آمریکایی ها تحریم ها را به سه دسته قرمز، زرد و سبز تقسیم بندی کرده اند که این مهم بر مذاکرات تاثیرگذرا است؛ به عبارتی برخی از تحریم ها را فاقد مذاکره دانسته اند، برخی دیگر را مشروط و صرفا بخشی از محدودیت ها را قابل مذاکره دانسته اند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در واقع به نظر می رسد غربی ها درصدد فرسایشی کردن مذاکرات و گفتگوهای برجامی در وین هستند که این امر بر خلاف منافع ملی کشورمان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet