هدر اصلی
1400/02/16 16:13:49
سرویس سیاسی
حاجی دلیگانی:

تنقیح قوانین موجب شفافیت در اجرای مقررات و جلوگیری از سوءاستفاده‌ها می‌شود

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تنقیح قوانین موجب شفافیت در اجرای مقررات و جلوگیری از دورزدن قانون خواهد شد.
تنقیح قوانین موجب شفافیت در اجرای مقررات و جلوگیری از سوءاستفاده‌ها می‌شود عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تنقیح قوانین موجب شفافیت در اجرای مقررات و جلوگیری از دورزدن قانون خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108884975202.jpg تنقیح,قوانین,موجب,شفافیت,در,اجرای,مقررات,و,جلوگیری,از,سوءاستفاده‌ها,می‌شود Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با اهمیت تنقیح قوانین از سوی نمایندگان مردم در مجلس یازدهم، گفت: اقدام یاد شده امری ضروری است و موجب تعیین تکلیف وظایف دستگاه ها و افراد در مواجه با قانون می شود.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تنقیح قانون سبب اجرای درست قوانین خواهد شد، اظهار کرد: در واقع این امر موجب شفافیت در اجرای مقررات و جلوگیری از دورزدن قانون خواهد شد.

وی ادامه داد: به عبارتی راه های فرعی که معمولا افراد قانون‌دان قانون‌گریز از آنها استفاده می کنند، بسته خواهد شد و عموم مردم نیز خیلی بهتر از حقوق خودشان مطلع خواهند شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: باید اذعان کرد امروزه شاهد تعدد عناوین قوانین هستیم که این امر می تواند زمینه سوءاستفاده از قوانین را فراهم کند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس یازدهم باید اقدام جدی برای تنقیح قوانین انجام دهد، خاطرنشان کرد: این مهم در حالیست که تنقیح قوانین می تواند مانع رخنه و نفوذ افراد برای جعل، کلاهبرداری و دیگر سوءاستفاده ها از قانون شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet