هدر اصلی
1400/02/13 16:02:49
سرویس فرهنگی
حق وردی ضمن تبریک هفته معلم:

معلمان در دوران کرونا، مبتکرانه اجازه توقف امر مقدس آموزش را ندادند

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از زحمات فراوان معلمان در دوران کرونا، عنوان کرد: در این شرایط سخت معلمان با تدریس مجازی و با ابداع روشهای ابتکاری در قالب برنامه شاد اجازه ندادند امر مقدس آموزش، لحظه ای متوقف شود.
معلمان در دوران کرونا، مبتکرانه اجازه توقف امر مقدس آموزش را ندادند عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از زحمات فراوان معلمان در دوران کرونا، عنوان کرد: در این شرایط سخت معلمان با تدریس مجازی و با ابداع روشهای ابتکاری در قالب برنامه شاد اجازه ندادند امر مقدس آموزش، لحظه ای متوقف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202009108205553800.jpg معلمان,در,دوران,کرونا،,مبتکرانه,اجازه,توقف,امر,مقدس,آموزش,را,ندادند Icana

حسین حق وردی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرا رسیدن هفته معلم، سالگرد شهادت معلم شهید مرتضی مطهری را گرامی داشته و آغاز هفته معلم را به معلمان تبریک گفت.

نماینده مردم شهریار و قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی همچنین از زحمات مخلصانه و دلسوزانه، سعه صدر و صبوری معلمان در ایام سخت شیوع ویروس منحوس کرونا که با تدبیر خود این تهدید و چالش پیش آمده را به فرصت تبدیل کردند، تقدیر کرد.

وی ادامه داد: در این شرایط سخت معلمان با تدریس مجازی و با ابداع روشهای ابتکاری در قالب برنامه شاد اجازه ندادند امر مقدس آموزش، لحظه ای متوقف شود و در کنار آموزش مطالب درسی، بسیاری از تعاملات اجتماعی را با برنامه های مفرح و با نشاط به دانش آموزان آموختند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، بر ضرورت اقدامات حمایتی دولت از معلمان تأکید و اضافه کرد: یکی از اولویت‌‎های مهم مجلس یازدهم آموزش و پرورش و توجه به مسئله تعلیم و تربیت است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet