هدر اصلی
1400/02/13 15:28:38
سرویس فرهنگی
حاجی پور:

بهبود وضعیت معیشتی معلمان و تعیین تکلیف لایحه رتبه‌بندی در اولویت مجلس قرار دارد

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: تمامی نمایندگان به ویژه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهایت اهتمام خود را برای بهبود وضعیت معیشتی و پیگیری مطالبات معلمان و فرهنگیان و تعیین تکلیف لایحه رتبه‌‌بندی به کار خواهند برد.
بهبود وضعیت معیشتی معلمان و تعیین تکلیف لایحه رتبه‌بندی در اولویت مجلس قرار دارد عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: تمامی نمایندگان به ویژه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهایت اهتمام خود را برای بهبود وضعیت معیشتی و پیگیری مطالبات معلمان و فرهنگیان و تعیین تکلیف لایحه رتبه‌‌بندی به کار خواهند برد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005107475379578.jpg بهبود,وضعیت,معیشتی,معلمان,و,تعیین,تکلیف,لایحه,رتبه‌بندی,در,اولویت,مجلس,قرار,دارد Icana

رضا حاجی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تبریک روز معلم در مورد بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر گشودن گره‌های معیشتی معلمان توسط دولت و مجلس، گفت: معظم له به طور مداوم دغدغه حمایت از معلمان و فرهنگیان را داشتند و دارند و به دولتمردان و قانون‌گذاران ضرورت حمایت و توجه به معیشت آنها را متذکر می‌شوند.

وی با بیان اینکه تمامی نمایندگان به ویژه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهایت اهتمام خود را برای بهبود وضعیت معیشتی و پیگیری مطالبات معلمان و فرهنگیان به ویژه تعیین تکلیف لایحه رتبه‌‌بندی به کار خواهند برد، افزود: لایحه رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون آموزش در حال رسیدگی و بررسی است و تعیین تکلیف آن را در اولویت قرار خواهیم داد البته اعتبار و بودجه آن در لایحه بودجه 1400 پیش بینی شده است.

نماینده مردم آمل در مجلس یازدهم یادآور شد: با توجه به وضعیت اقتصادی موجود در تلاش هستیم با در اولویت قرار دادن بررسی لایحه رتبه معلمان و رفع ایرادات آن، احقاق حقوق معلمان را که طی سال‌ها مغفول مانده و به آن دست نیافته اند را عملیاتی کنیم.

حاجی پور با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم از هیچ تلاشی برای احقاق حقوق معلمان فروگذار نکرده است، گفت: مجلس طی یک سال فعالیت خود نهایت اهتمام خود را برای حمایت از فرهنگیان به کار برد و تمامی نمایندگان برای مطالبات آنها تمام قد ایستادند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر معلمان نبودند هیچ جایگاهی برای قانون‌گذاران، دولتمردان و تمامی مسئولان تعریف نمی‌شد و تلاش و پیشرفت کشور مرهون تلاش های معلمان است؛ معلمان در کشورهای مختلف نه در زبان و بیان بلکه در عمل در بالاترین جایگاه قرار دارند و نیاز است در کشور ما هم مورد توجه جدی قرار گیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet