هدر اصلی
1400/02/14 16:05:18
سرویس استان ها
ابراهیمی مطرح کرد:

مشکل آب شرب و بحث آنتن دهی؛ از مهمترین مشکلات روستاهای دلفان

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس در بازدید از روستای گاوکش شهرستان دلفان گفت: مشکل آب شرب و بحث آنتن دهی، از مهمترین مشکلات روستاهای این شهرستان می باشد.
مشکل آب شرب و بحث آنتن دهی؛ از مهمترین مشکلات روستاهای دلفان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس در بازدید از روستای گاوکش شهرستان دلفان گفت: مشکل آب شرب و بحث آنتن دهی، از مهمترین مشکلات روستاهای این شهرستان می باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105418770493.jpg مشکل,آب,شرب,و,بحث,آنتن,دهی؛,از,مهمترین,مشکلات,روستاهای,دلفان Icana

یحیی ابراهیمی؛ نماینده مردم سلسله و دلفان و رییس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ با اشاره به بازدید از روستای گاوکش شهرستان دلفان گفت: پیرو مطالبات مردمی ساکنین روستای گاوکش با همراهی مدیر آب و فاضلاب استان، مدیر مخابرات استان، مدیر جهادکشاورزی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جهت رفع مشکلات روستا از جمله بحث قطعی آب شرب، آنتن دهی تلفن همراه، بررسی مشکلات کشاورزان و پیگیری تکمیل درمانگاه و احداث پایگاه اورژانس روستای گاوکش بازدید صورت گرفت.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ضمن ارج نهادن به مطالبات مردمی ادامه داد: به لطف خدا در راستای حل مشکلات روستای گاوکش رایزنی های لازم صورت گرفته است که انشاءالله بزودی مشکل آب شرب و بحث آنتن دهی، احداث پایگاه اورژانس و تکمیل درمانگاه بهداشتی روستای گاوکش مرتفع خواهد شد.

وی افزود:در ادامه این دیدار بصورت دهگردشی با تعدادی از اهالی چهره به چهره دیدار نموده و به بسیاری از مطالبات مردمی رسیدگی شد که امید است مشکلات مردم در این روستا در اسرع وقت برطرف شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet