انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/25 11:51:34
سرویس سیاسی
قادری:

تنقیح قوانین منطقی ترین و سریع ترین راه برای کاهش هزینه‌ها در کشور است

عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس گفت: منطقی ترین و سریع ترین راه ممکن برای کاهش هزینه ها در کشور، در گرو مقررات زدایی به ویژه تنقیح قوانین است.
تنقیح قوانین منطقی ترین و سریع ترین راه برای کاهش هزینه‌ها در کشور است عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس گفت: منطقی ترین و سریع ترین راه ممکن برای کاهش هزینه ها در کشور، در گرو مقررات زدایی به ویژه تنقیح قوانین است. https://cdn.icana.ir/d/019/202007109004339430.jpg تنقیح,قوانین,منطقی,ترین,و,سریع,ترین,راه,برای,کاهش,هزینه‌ها,در,کشور,است Icana

جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با اهمیت تنقیح قوانین از سوی مجلس شورای اسلامی، گفت: تنقیح قوانین یکی از ضروریات قانونگذاری در هر کشوری محسوب می شود و این مهم در حالیست که کشورمان دارای بیشترین عناوین قانونی است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: منطقی ترین، کم هزینه ترین و سریع ترین راه ممکن برای کاهش هزینه ها در کشور خصوصا در عرصه حمایت از تولید و مانع زدایی، در گرو مقررات زدایی به ویژه تنقیح قوانین است.

وی ادامه داد: امروزه برخی کارمندان در سیستم اداری رفتارهای نادرست انجام می دهند زیرا در رابطه با یک موضوع ده ها حکم متضاد وجود دارد؛ به عبارتی هر حکمی یک مسیر را اداره می کند از این رو در سیستم اداری هیچ کاری امکان محقق نشدن ندارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه باید به سمت تنقیح قوانین حرکت کنیم تا ریسک سرمایه گذاری ها در کشور کاهش یابد، تصریح کرد: در این میان باید اذعان کرد امروزه مرتبا عنوان قانونی اضافه می شود در حالی که دیگر نباید عناوین جدید اضافه شود بلکه طرح ها و لوایح باید در راستای اصلاح قوانین گذشته ارائه شود.

عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تنقیح قوانین ابهامات قانونی را از بین می برد، خاطرنشان کرد: به عنوان مثال فردی که در حوزه شهرداری ها بخواهد فعالیت داشته باشد با 512 عنوان قانونی مواجه است که امکان خطا را افزایش می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet