هدر اصلی
1400/02/14 00:09:19
سرویس فرهنگی
خسروی:

باید با الگو گرفتن از امام علی (ع) برای زنده ماندن اسلام به میدان بیاییم

نماینده مردم بیرجند در مجلس با تاکید بر اینکه نباید ندانم کاری برخی افراد را به اسلام ربط دهیم، افزود: باید با الگو گرفتن از امام علی (ع) برای زنده ماندن اسلام به میدان بیاییم.
باید با الگو گرفتن از امام علی (ع) برای زنده ماندن اسلام به میدان بیاییم نماینده مردم بیرجند در مجلس با تاکید بر اینکه نباید ندانم کاری برخی افراد را به اسلام ربط دهیم، افزود: باید با الگو گرفتن از امام علی (ع) برای زنده ماندن اسلام به میدان بیاییم. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106187899570.jpg باید,با,الگو,گرفتن,از,امام,علی,(ع),برای,زنده,ماندن,اسلام,به,میدان,بیاییم Icana

حسین خسروی اسفزار در گفت و گو با خبرنگار   خبرگزاری خانه ملت گفت: امام علی (ع) از شخصیت هایی است که جوانان باید آن حضرت را الگوی خود قرار دهند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه جوانان باید وقت بگذارند تا با ائمه اطهار علیهم السلام بیش از گذشته آشنا شوند، افزود: اگر جوانان بدانند حضرت علی (ع) چه شخصیت بزرگی بودند برای امام شناسی زمان بیشتری می‌گذاشتند.

وی ادامه داد: در قرآن کریم ۶ هزار و ۲۳۲ آیه وجود دارد که از این تعداد ۳۰۰ آیه قرآن کریم مربوط به حضرت علی (ع) است و اگر از ما بپرسند که ۶ آیه در مورد ایشان بگویید متاسفانه نمی دانیم.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس با اشاره به اینکه حضرت علی (ع) همچون سایر اهل بیت (علیهم‌ السلام) برای زنده ماندن اسلام زحمات بسیاری کشیدند، گفت: امیرالمومنین (ع) فرمودند که من بعد از رحلت پیامبر گرامی اسلام (ص) صبر کردم و به نفع اسلام سکوت اختیار کردم و این یک درس بزرگ برای هر مسلمانی است.

خسروی اسفزار با تاکید بر اینکه نباید ندانم کاری برخی افراد را به اسلام و انتخابات ربط دهیم، افزود: باید با الگو گرفتن از امام علی (ع) برای زنده ماندن اسلام به میدان بیاییم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه مردم امروز گرفتار مشکلات اقتصادی هستند، گفت: مردم نباید اجازه دهند اصل انقلاب و اسلام از بین برود و باید از حضرت علی (ع) الگو بگیرند و برای حفظ اسلام خون دل بخورند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet