انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/19 16:16:48
سرویس اجتماعی
خسروی:

مجلس به دنبال رفع گرانی‌ها است

نماینده مردم بیرجند با بیان اینکه دست مجلس بسته است اما در حد توان به دنبال رفع گرانی‌ها است، گفت: مردم باید در انتخابات افرادی را انتخاب که مشکلاتشان را حل کنند.
مجلس به دنبال رفع گرانی‌ها است نماینده مردم بیرجند با بیان اینکه دست مجلس بسته است اما در حد توان به دنبال رفع گرانی‌ها است، گفت: مردم باید در انتخابات افرادی را انتخاب که مشکلاتشان را حل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106187899570.jpg مجلس,به,دنبال,رفع,گرانی‌ها,است Icana

حسین خسروی اسفزار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در انتقاد از گرانی ها گفت:نمایندگان مجلس برای رفع این دغدغه تلاش می کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس افزود: اما گاهی با وجود اینکه دست مجلس بسته است، اما تا حد توان خود به دنبال رفع این دغدغه است؛ در شرایط کنونی هم اگر وزیری استیضاح شود به طور قطع ضرر آن بیشتر از فایده آن است.

وی با اشاره به اینکه مردم باید افرادی را انتخاب که مشکلاتشان را حل کنند، افزود: افرادی وعده می دادند که با مذاکره کشور را به گونه‌ای مدیریت می‌کنیم که مشکل آب خوردن هم حل شود اما امروز متاسفانه کشور را به گونه‌ای اداره کردند که آب در گلوی بسیاری از مردم گیر کرده است.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس با بیان اینکه مردم در هنگام رای دادن باید دقت کنند که به چه کسی رای می دهند و تحقیقات لازم را برای انتخاب افراد انجام دهند، تصریح کرد: انتخابات فرصت خوبی است تا مردم با حضور باشکوه خود بهانه را از دشمن بگیرند.

نماینده مردم بیرجند در مجلس یادآور شد: اگر مردم در انتخابات حضور نیابند دشمن امنیت را از ما می گیرد و اگر از رای خود درست استفاده نکنند تهدید محسوب می شود؛ حق مردم است که در سرنوشت خود شرکت کنند و اگر رای درست ندهند و در انتخاب خود دقت نکنند باید چهار و یا هشت سال جریمه و تاوان آن را بدهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet