انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/15 13:44:14
سرویس استان ها
ویس کرمی مطرح کرد:

خط لوله و آب شرب روستاهای خرم آباد؛ نیازمند رسیدگی و بهسازی

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس در بازدید از روستاهای خرم آباد از وضعیت مکان نامناسب و غیر بهداشتی منبع آب آشامیدنی روستای سرخده و فرسوده بودن خط لوله روستا دیدن کرده و بر رسیدگی و بهسازی این وضعیت تاکید کرد.
خط لوله و آب شرب روستاهای خرم آباد؛ نیازمند رسیدگی و بهسازی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس در بازدید از روستاهای خرم آباد از وضعیت مکان نامناسب و غیر بهداشتی منبع آب آشامیدنی روستای سرخده و فرسوده بودن خط لوله روستا دیدن کرده و بر رسیدگی و بهسازی این وضعیت تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107578034952.jpg خط,لوله,و,آب,شرب,روستاهای,خرم,آباد؛,نیازمند,رسیدگی,و,بهسازی Icana

مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص بازدید از روستاهای سرخده و سالی خرم آباد گفت: بنا به درخواست برخی از اهالی محترم روستاهای سرخده و سالی، بازدید میدانی از روستاهای مذکور از نزدیک صورت گرفت تا مشکلات این روستاها مورد بررسی قرار گیرد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: برخی از مشکلاتی که در این دو روستا توسط اهالی محترم مطرح شد؛ تملک اراضی برخی از کشاورزان سرخده توسط اداره راه و شهرسازی، مکان نامناسب و غیر بهداشتی منبع آب آشامیدنی روستای سرخده و فرسوده بودن خط لوله روستا و بدهی اهالی روستای سرخده به شرکت توزیع برق جهت بهره‌برداری از چاه آب کشاورزی بود.

وی افزود: همچنین مشکلات عدم احداث کانال آب جهت آبیاری مزارع روستاهای چوب تراش و سالی بزرگ، عدم جذب و استخدام نیروهای بومی در نیروگاه تولید برق مجاور روستای سالی و  ساختمان فرسوده و در حال تخریب مدرسه شهید قربانعلی دریکوند روستای سالی بزرگ نیز در این بازدید مطرح گردید.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس خاطرنشان کرد: پس از این دیدار و بازدید، به اهالی  این دو روستا برای حل مشکلات بر مبنای اولویت قول مساعدت و پیگیری های لازم داده شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet