هدر اصلی
1400/02/19 08:48:36
سرویس سیاسی
عزیزی :

ایمان، اراده و باورهای انقلابی در نیروی مسلح، موجب هراس آمریکا شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ایمان،اراده، روحیه جهادی و باور های انقلابی در نیروی مسلح موجب ایجاد هراس در آمریکا و نگرانی در ابرقدرت ها شده است.
ایمان، اراده و باورهای انقلابی در نیروی مسلح، موجب هراس آمریکا شده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ایمان،اراده، روحیه جهادی و باور های انقلابی در نیروی مسلح موجب ایجاد هراس در آمریکا و نگرانی در ابرقدرت ها شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202012101846136608.jpg ایمان،,اراده,و,باورهای,انقلابی,در,نیروی,مسلح،,موجب,هراس,آمریکا,شده,است Icana

ابراهیم عزیزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ابراز نگرانی پنتاگون از فعالیت های نیروی دریایی جمهوری اسلامی گفت: وقتی نیروهای نظامی یک کشور به قدرت بازدارندگی و حد مطلوبی از حد توان رسمی و آمادگی یگانی رسیدند برای کشور های منطقه باز دارندگی ایجاد می کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: امروز باور داریم که نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران در زمین، دریا و هوا فقط به بهترین شکل ممکن به قدرت بازدارندگی دست یافته اند.

وی افزود: وقتی که ایمان، اراده و باور های انقلابی در یک نیروی مسلح به عنوان مجموعه ای که وظیفه دفاع از کشور را دارد، توام با هم وجود داشته باشد، به صورت طبیعی برای دشمنان هراس ایجاد کرده و موجبات نگرانی ابرقدرت ها را فراهم می کند، به همین خاطر این موضوع قابل درک است.

عزیزی بیان کرد: آمریکایی ها باید این هراس را داشته باشند چون می دانند که مجموعه نیرو های مسلح جمهوری اسلامی در صورتی که دست از پا خطا کنند بدون شک نه تنها در دفاع، بلکه قبل از هرگونه اقدامی، بسیاری از تلاش دشمنان را در نطفه خفه می کنند.

وی ابراز کرد: بارها گفتیم که ضمن افزایش توان نظامی،دفاعی و تهاجمی خودمان صبر انقلابی داریم اما اگر روزی امر بر جهاد، مبارزه، حمله، مقابله و اقدام پیش دستانه شود، مطمئنا آن کسی که باید دنبال راه چاره بگردد نظام سلطه و پنتاگون است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ابراز کرد: روحیه جهادی نیرو های مسلح ایران برگرفته از رشد علمی آن ها، راهبردهای نظام اسلامی و عمل انقلابی است که نیرو های مسلح ما همیشه از بهره مند هستند و به فضل الهی بیش از پیش برخوردار خواهند بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet