انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/15 13:46:23
سرویس استان ها
گودرزی:

۶۰ کیلومتر جاده خاکی روستایی ازنا و دورود تعیین تکلیف شد

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس بابیان اینکه ۶۰ کیلومتر جاده خاکی روستایی ازنا و دورود تعیین تکلیف گردید،گفت: در شهرستان دورود قریب ۵۰ کیلومتر جاده خاکی وجود دارد که باید در یک برنامه سه ساله آسفالت آنها انجام شود.
۶۰ کیلومتر جاده خاکی روستایی ازنا و دورود تعیین تکلیف شد نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس بابیان اینکه ۶۰ کیلومتر جاده خاکی روستایی ازنا و دورود تعیین تکلیف گردید،گفت: در شهرستان دورود قریب ۵۰ کیلومتر جاده خاکی وجود دارد که باید در یک برنامه سه ساله آسفالت آنها انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108323352801.jpg ۶۰,کیلومتر,جاده,خاکی,روستایی,ازنا,و,دورود,تعیین,تکلیف,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت نشست حسین گودرزی،نماینده مردم دورود و ازنا در  مجلس و مدیر کل راهداری استان لرستان  با حضور فرماندار شهرستان دورود و در محل فرمانداری برگزار گردید.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این جلسه گزارشی از جاده های خاکی و شوسه دو شهرستان دورود و ازنا ارائه گردید، خوشبختانه در بخش جاده های روستایی شهرستان ازنا تنها ۱۰ کیلومتر جاده خاکی وجود دارد که در اولویت برنامه های سال جاری اداره کل راهداری قرار گرفت.

وی ادامه داد: در شهرستان دورود قریب ۵۰ کیلومتر جاده خاکی وجود دارد که باید در یک برنامه سه ساله آسفالت آنها انجام شود و از  همین رو در این راستا برنامه های زیر برای  جبران عقب افتادگی جاده های روستایی شهرستان دورود در سال ۱۴۰۰ مصوب گردید.

گودرزی افزود: آسفالت ۱۰ کیلومتر جاده باغ جمال به بامسر که از تعهدات سال ۹۹ راهداری بوده در اسرع وقت شروع شود و این در حالی که در اسرع وقت ادامه تعریض جاده دورود به عمارت شروع شود.

وی ادامه داد:  شن ریزی جاده گردشگری چشمه سرنجه به دره اسپر در اسرع وقت در سال جاری انجام شود و از همین رو
تفکیک جاده کنار گذر شهر چالانچولان به گاراژ بررسی کارشناسی و در صورت امکان از طریق نیوجرسی از جاده اصلی تفکیک شود .

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اداره کل راهداری استان برای شروع پروژه تقاطع غیر همسطح شهر چالانچولان اقدام و نماینده شهرستان از طریق وزارتخانه برای اعتبارات آن پیگیری نماید.

 وی با بیان اینکه آسفالت جاده دسترسی روستائی چالانچولان به نیل سفید در اولویت برنامه های سال ۱۴۰۰ قرار گیرد تصریح کرد: جاده عمارت به تی و توت و گورکش به چم چیت در اولویت برنامه های مصوب سال ۱۴۰۰ قرار گیرند.

 وی در پایان یادآورشد: همچنین با نظر به انجام زیر سازی جاده چم چیت  به مسیر آبشار آب گرمه و بیشه مقرر شد در سال ۱۴۰۰ آسفالت آن انجام شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet