انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/15 16:08:13
سرویس استان ها
علیزاده:

دانشکده‌های علوم پایه و فنی مهندسی از دانشگاه مراغه جدا نمی‌شوند

نماینده مردم مراغه در مجلس، گفت: نه تنها دانشکده‌های علوم پایه و فنی مهندسی از دانشگاه مراغه نمی‌رود؛ بلکه دانشکده هنر و مرکز فسیل‌شناسی نیز به دانشکده‌های مراغه اضافه خواهد شد.
دانشکده‌های علوم پایه و فنی مهندسی از دانشگاه مراغه جدا نمی‌شوند نماینده مردم مراغه در مجلس، گفت: نه تنها دانشکده‌های علوم پایه و فنی مهندسی از دانشگاه مراغه نمی‌رود؛ بلکه دانشکده هنر و مرکز فسیل‌شناسی نیز به دانشکده‌های مراغه اضافه خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202103103880420055.jpg دانشکده‌های,علوم,پایه,و,فنی,مهندسی,از,دانشگاه,مراغه,جدا,نمی‌شوند Icana

 به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، رضاعلیزاده  در تشریح دیدار با وزیر  علوم مطرح کرد: نه تنها دانشکده‌های علوم پایه و فنی مهندسی از دانشگاه مراغه نمی‌رود؛ بلکه دانشکده هنر و مرکز فسیل‌شناسی نیز به دانشکده‌های مراغه اضافه خواهد شد.

نماینده مردم  مراغه وعجب شیر در  مجلس  شورای  اسلامی تصریح کرد: ابلاغیه انتقال دانشکده علوم پایه و دانشکده فنی ـ مهندسی باطل و اجرای آن سریعاً متوقف گردد و از  همین رو دو دانشکده مذکور همچنان به عنوان دو دانشکده فعال به فعالیت‌های علمی خود ادامه خواهند داد و در دفترچه کنکور سال جاری برای سال تحصیلی 1401ـ1400 همچنان دانشجو خواهد پذیرفت.

 وی ادامه داد: دانشکده کشاورزی، دانشکده علوم انسانی و دانشکده علوم پایه توسعه خواهد یافت و این دانشکده‌ها در منطقه به عنوان مرکز عمل خواهد کرد. 

 علیزاده افزود: دانشکده هنر نیز به جمع دانشکده‌های دانشگاه مراغه اضافه خواهد شد و دانشگاه‌های شهرهای همجوار در رشته‌های هنر پذیرش دانشجو نخواهند داشت.

وی در پایان یادآور شد: دانشگاه مراغه به عنوان دانشگاه جامع منطقه‌ای عمل خواهد کرد و مسیر برای توسعه دانشگاه مراغه باز خواهد ماند و این  در  حالی که  تصمیمات مورد توافق در جلسه با وزیر  علوم تحقیقات و فناوری و دبیر شورای ساماندهی آموزش عالی کشور، بعد از تصویب در شورای ساماندهی آموزش عالی کشور ابلاغ خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet