ولادت امام موسی کاظم (ع)
1400/02/15 16:09:47
سرویس استان ها
اسماعیلی در دیدار با کشاورزان گرمی:

هزینه گندم کاران چندین برابر شده است

نماینده مردم گرمی در مجلس بابیان اینکه هزینه گندم کاران چندین برابر شده است، گفت: دولت موضوع نرخ خرید تضمینی گندم را مجددا مورد بازنگری قرار دهد.
هزینه گندم کاران چندین برابر شده است نماینده مردم گرمی در مجلس بابیان اینکه هزینه گندم کاران چندین برابر شده است، گفت: دولت موضوع نرخ خرید تضمینی گندم را مجددا مورد بازنگری قرار دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012105955563405.jpg هزینه,گندم,کاران,چندین,برابر,شده,است Icana

 به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، ولی اسماعیلی درباره گله مندی کشاورزان گرمی،گفت: متاسفانه دولت امسال هم در مورد تعیین نرخ خرید تضمینی گندم بهایی به تصمیمات مجلس در این بخش نداد و تنها هزار تومان نرخ خرید تضمینی گندم را افزایش داد.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده در مذاکراتی که با برخی کشاورزان حوزه انتخابیه داشتم؛ مطلع شدم که کشاورزان با تعیین رقم اخذ شده نمی‌توانند هزینه‌های خود در این بخش را تامین کنند.

وی ادامه داد:  ما در این زمینه منتقد بوده و پیگیر هستیم تا نرخ خرید تضمینی گندم را بالا ببریم.

نماینده مردم گرمی در مجلس یادآور شد: دولت موضوع نرخ خرید تضمینی گندم را مجددا مورد بازنگری قرار دهد چرا که اگر ما به این بخش کمک نکنیم باید با نرخ چند برابری دست به واردات گندم از خارج از کشور بزنیم و بهتر است ما با افزایش نرخ خرید گندم، گندم را از کشاورزان خودمان بخریم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet