هدر اصلی
1400/02/15 16:12:32
سرویس استان ها
حدادی:

هیأت اجرایی به وظایف خود واقف نیست

نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس با بیان اینکه هیأت اجرایی به وظایف خود واقف نیست، گفت: در کمال ناباوری افراد بدون داشتن سو پیشینه به هیأت نظارت ارسال شده اند.
هیأت اجرایی به وظایف خود واقف نیست نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس با بیان اینکه هیأت اجرایی به وظایف خود واقف نیست، گفت: در کمال ناباوری افراد بدون داشتن سو پیشینه به هیأت نظارت ارسال شده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108227273347.jpg هیأت,اجرایی,به,وظایف,خود,واقف,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری  خانه ملت، رییس هیأت عالی نظارت استان البرز گفت: بحث سو پیشینیه باید در مدارک کاندیدا مورد بررسی قرار می‌گرفت اما در کمال ناباوری افراد بدون داشتن سو پیشینه به هیأت نظارت ارسال شده اند.

نماینده مردم ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در خصوص تأیید افرادی که رد صلاحیت شدند، تصریح کرد: اطلاع رسانی باید شفاف صورت بگیرد، متاسفانه افرادی که در استان دخالت می‌کنند به هیچ وجه درست عمل نمی‌کنند.

این نماینده مجلس با تأکید بر اینکه هیأت اجرایی باید وظیفه قانونی خود را درست انجام دهد، اظهار کرد: در ثبت نام‌ها تذکر دادیم، این تذکر را به شکل دیگری در دستورکار قرار دادند؛ استانداری حق ندارد در این خصوص مصاحبه کند.

وی تصریح کرد: هیأت اجرایی وظیفه خود را در ثبت نام‌ها نیز درست انجام نداده است، بحث سو پیشینیه باید در مدارک کاندیدا به ثبت می‌رسید اما در کمال ناباوری در هیأت اجرایی به این امر دقت نشده است؛ افرادی بدون داشتن سو پیشینه به هیأت نظارت ارسال شد.

حدادی بیان کرد: این اقدام تخلف هیأت اجرایی است و ربطی به هیأت عالی نظارت ندارد؛ در این خصوص چندین بار مستقیم تذکر داده‌ایم، سو پیشینیه‌ها باید وجود داشته باشد؛ تعجب آور است که فرد دیپلم برای انتخابات شهر کرج ثبت نام کرده است و هیچ مانعی برای آن وجود نداشته و حالا باید در هیأت نظارت این موارد بررسی شود! این چنین اتفاقات بیانگر عدم نظارت هیأت اجرایی بر روند ثبت نامی‌ها بوده است.

وی با بیان اینکه بررسی مجدد صلاحیت کاندیدا به هیأت عالی نظارت استان مربوطه می‌شود، یادآور شد: استانداری جایگاهی برای مصاحبه و اعلام چنین مواضعی ندارد. به نظر می‌رسد آن‌ها سعی به فرافکنی دارد.

نماینده مردم ساوجبلاغ ادامه داد: متاسفانه فرمانداران درست به وظیفه خود عمل نکرده اند و شرایط امروز به دلیل تخلف فرمانداری ها است؛ مسائلی همچون سو پیشینیه در هیأت اجرایی باید بررسی می‌شد نه هیأت عالی نظارت!

حدادی تصریح کرد: ما نمی‌خواستیم تخلفات را رسانه ای کنیم اما استانداری و هیأت اجرایی شرایط را وارونه اعلام کردند و موضع عجیبی بیان شده است! در تأیید یا رد صلاحیت ها هیچ سلیقه ای سیاسی ملاک نبوده است اما تصور می‌شود نظر آن‌ها از چنین مصاحبه‌هایی سیاسی است و می‌خواهند شرایط را وارونه جلوه می‌دهند. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet