انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/17 15:24:05
سرویس اقتصادی
رحیمی:

دولت باید با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی مردم و درآمد نانوایان درباره قیمت نان تصمیم‌گیری کند

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید دولت باید با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی مردم و نانوایان درباره قیمت نان تصمیم‌گیری کند، در این زمینه باید با پیش بینی تمهیدات و برخی تسهیلات از فشار مضاعف به جامعه جلوگیری کرد.
دولت باید با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی مردم و درآمد نانوایان درباره قیمت نان تصمیم‌گیری کند عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید دولت باید با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی مردم و نانوایان درباره قیمت نان تصمیم‌گیری کند، در این زمینه باید با پیش بینی تمهیدات و برخی تسهیلات از فشار مضاعف به جامعه جلوگیری کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012102016766084.jpg دولت,باید,با,در,نظر,گرفتن,شرایط,اقتصادی,مردم,و,درآمد,نانوایان,درباره,قیمت,نان,تصمیم‌گیری,کند Icana

بهزاد رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به زمزمه‌هایی مبنی بر افزایش قیمت نان، گفت: در حال حاضر برخی نانوایی‌ها به دلیل افزودن برخی مواد مانند کنجد، نان را بیشتر از نرخ مصوب می‌فروشند در واقع به صورت غیررسمی قیمت نان را افزایش دادند.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی افزود: هرچند به دلیل افزایش قیمت گندم و سایر عوامل، هزینه تولید نان بیشتر شده است اما باید به این نکته نیز توجه شود که نان، قوت غالب مردم است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: باید به این نکته نیز توجه شود که به دلیل افزایش هزینه نانوایی‌ها در صورت ثبات قیمت نان، احتمال کم فروشی و کم شدن وزرن چانه نان وجود دارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه دولت باید با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی مردم و نانوایان درباره قیمت نان تصمیم گیری کند، تصریح کرد: در این زمینه باید با پیش بینی تمهیدات و برخی تسهیلات از فشار مضاعف به جامعه جلوگیری کرد.

رحیمی ادامه داد: در حال حاضر در برخی شهرستان‌ها نان لواش را از 250 تومان به 300 تومان رساندند و گرانفروشی انجام می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet