هدر اصلی
1400/02/15 16:13:55
سرویس استان ها
پورابراهیمی:

بندر خشک با سرمایه گذاری سنگین و با همکاری استان های دیگر در کرمان راه اندازی خواهد شد

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در جشنواره تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید استان کرمان گفت: بندر خشک با سرمایه گذاری سنگین و با همکاری استان های دیگر در کرمان راه اندازی خواهد شد.
بندر خشک با سرمایه گذاری سنگین و با همکاری استان های دیگر در کرمان راه اندازی خواهد شد نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در جشنواره تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید استان کرمان گفت: بندر خشک با سرمایه گذاری سنگین و با همکاری استان های دیگر در کرمان راه اندازی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103426553881.jpg بندر,خشک,با,سرمایه,گذاری,سنگین,و,با,همکاری,استان,های,دیگر,در,کرمان,راه,اندازی,خواهد,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی داورانی نماینده مردم کرمان و راور و عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در جشنواره تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید استان کرمان حضور یافت.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این جشنواره گفت: با تلاش های صورت گرفته 400 نفر نیروهای زغال سنگ شمال استان طی سال جاری بازنشسته و جایگزین می شوند.

وی افزود: بزرگ ترین چالش اقتصادی کشور، معیشت کارگری است و فاصله بین درآمد و هزینه کارگران و همچنین حقوق بگیران بخش های دیگر است که این شرایط به دلیل تورم به وجود آمده در اقتصاد کشور در سال های گذشته است.

پورابراهیمی بیان کرد: جریان کارگری و کارفرمایی در کشور باید براساس قانون که سه جانبه گرایی است عملیاتی شود اما متاسفانه امروز یک جانبه گرایی و دولت تصمیم گیر صرف است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس ادامه داد: در دنیا تامین اجتماعی متعلق به کارگر و کارفرماست و دولت حق ندارد برای این سازمان تصمیم بگیرد که متاسفانه به دلایل مختلف سیطره دولت در دوره های مختلف بر این سازمان در ایران جوری است که اساساسه کارگر و کارفرما نیستند.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی چند طرح اقتصادی در استان کرمان در ماه های آینده بیان کرد: طرح تولید الکترودهای گرافیتی برای شرکت های فولادی یکی از این پروژه هاست که سالیانه یک میلیارد دلار برای واردات آنها ارز از کشور خارج می شود.

پورابراهیمی به طرح تولید لاستیک های فوق سنگین در استان کرمان اشاره کرد و گفت: بندر خشک با سرمایه گذاری سنگین و با همکاری استان های دیگر در کرمان راه اندازی خواهد شد و بارانداز گمرکات به کرمان منتقل می شود./ 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet