هدر اصلی
1400/02/15 16:14:30
سرویس استان ها
همتی:

تکمیل بیمارستان جدید تکاب در دستور کار وزارت بهداشت باشد

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس در بازدید از بیمارستان جدید تکاب با اشاره به اینکه من به جای بعضی مسئولان از بابت عدم اتمام این بیمارستان خجالت میکشم، گفت : ظرف یکسال اخیر چندین بار قول افتتاح داده شد ولی هر بار با بهانه هایی عملی نشد.
تکمیل بیمارستان جدید تکاب در دستور کار وزارت بهداشت باشد نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس در بازدید از بیمارستان جدید تکاب با اشاره به اینکه من به جای بعضی مسئولان از بابت عدم اتمام این بیمارستان خجالت میکشم، گفت : ظرف یکسال اخیر چندین بار قول افتتاح داده شد ولی هر بار با بهانه هایی عملی نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109304646730.jpg تکمیل,بیمارستان,جدید,تکاب,در,دستور,کار,وزارت,بهداشت,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزار ی خانه ملت؛ حسن همتی نماینده مردم شاهین دژ و تکاب و عضو مجمع نمایندگان  استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی از بیمارستان جدید تکاب بازدید کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم با اشاره به اینکه من به جای بعضی مسئولان از بابت عدم اتمام این بیمارستان خجالت میکشم، گفت : ظرف یکسال اخیر چندین بار قول افتتاح داده شد ولی هر بار با بهانه هایی عملی نشد.

عضو مجمع نمایندگان  استان آذربایجان غربی در مجلس ادامه داد: برابر اعلام کارشناسان محل هایی برای دستگاه های رادیولوژی پیشرفته، سی تی اسکن و ماموگرافی پیش بینی نشده و با دریافت نقشه جدید ظرف چند روز آینده تغییرات برای محل رادیولوژی انجام می شود.
 
وی افزود: مدتی قبل طبق توافق قول ۱ میلیارد تومان از معدن آغدره گرفته شد ولی متاسفانه هنوز احداث ساختمان شروع نشده و به من اعلام شد پول کم است و به ۱ میلیارد تومان دیگر نیز نیاز داریم که بلافاصله با دکتر نمکی مکاتبه شد و ایشان در کمال بزرگواری  بلافاصله دستور تخصیص این مبلغ را صادر کردند و انتظار مردم این است که این بی سروسامانی پایان یابد. 

همتی بیان کرد: برابر اسناد موجود و اعلام مسئولان مربوطه ، بیمارستان معارض شخصی داشته و متاسفانه حکم تخریب بخشی از ساختمان هم گرفته شده است . کارشناسان ادعا دارند که زمین هبه شده ۳۰ هزار متر مربع است و مقداری هم طبق سند اضافه شده است ولی در حال حاضر مساحت کل بیمارستان حدود همان ۳۰ هزار متر مربع است پس با این حساب چگونه است به حقوق شخصی افراد تعرض شده است؟ 

وی ادامه داد: مسئولان بهداشت شهرستان و استان با پیگیری مداوم و قانونی باید هر چه سریعتر تکلیف بیمارستان را روشن کرده و مردم را بلاتکلیفی و قولهای مداوم غیر عملی نجات دهند. 

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب  در مجلس خاطرنشان کرد: از معارضین محترم هم تقاضا میشود برای رضای خدا و خوشنودی مردم رنج کشیده تکاب کمک کنند تا تکلیف بیمارستان روشن شود چون کار نیک و بانی خیر شدن از صفات بزرگان است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet