انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/22 09:54:00
سرویس اجتماعی
حدادی:

واکسن ایران برکت؛ نتیجه اعتماد به دانشمندان و جوانان ایرانی/ تولید واکسن داخلی نماد جمله «ما می‌توانیم» است

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه باید به ظرفیت جوانان و قابلیت‌های داخلی باور داشت و واژه "می‌توانیم" را سرلوحه کارمان قرار دهیم واکسن ایران برکت را نتیجه اعتماد به دانشمندان و جوانان ایرانی دانست.
واکسن ایران برکت؛ نتیجه اعتماد به دانشمندان و جوانان ایرانی/ تولید واکسن داخلی نماد جمله «ما می‌توانیم» است سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه باید به ظرفیت جوانان و قابلیت‌های داخلی باور داشت و واژه "می‌توانیم" را سرلوحه کارمان قرار دهیم واکسن ایران برکت را نتیجه اعتماد به دانشمندان و جوانان ایرانی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108227273347.jpg واکسن,ایران,برکت؛,نتیجه,اعتماد,به,دانشمندان,و,جوانان,ایرانی/,تولید,واکسن,داخلی,نماد,جمله,«ما,می‌توانیم»,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ مراسم رونمایی از اولین محصول تولید شده واکسن کووایران برکت (300هزار دوز واکسن) در فاز یک کارخانه تولید واکسن ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در محل شهرک دارویی برکت در البرز  امروز ( سه شنبه 21 اردیبهشت ) برگزار شد.

علی حدادی  سخنگوی کمیسیون شوراها در این مراسم، گفت: تلاش مضاعف با روحیه انقلابی خودکفایی در این عرصه ایجاد شده است؛ به طور ماهانه از این ساختمان با پیشرفت‌های ایجاد شده نظارت می‌کنیم و باید به ظرفیت جوانان و قابلیت‌های داخلی باور داشت و واژه "می‌توانیم" را سرلوحه کارمان قراردهیم تا در عرصه های مختلف به ویژه در زمینه تولید دارو شاهد افزایش توان استراتژیکی  باشیم.

عضو مجمع نمایندگان استان البرز افزود: امروز سجده شکر بجا می‌آورم بابت دستاورد بزرگ و ملی ستاد اجرایی فرمان امام ( ره ) که تحت شدیدترین تحریم‌ها توانست عزت مردم ایران راحفظ کند و نخستین واکسن‌کرونا را بسازد.

نماینده مردم ساوجبلاغ ، نظرآباد و طالقان ادامه داد: این زمینی که درآن هستیم یک قطعه بیابان درمنطقه ساوجبلاغ بود که با پیگیری جدی در زمان فرمانداری بنده و تدبیر ستاد فرمان و مدیریت جهادی و انقلابی‌شان به یک شهرک دارویی تبدیل شد و هرروز یک افتخار جدید توسط دانشمندان جوان ‌و توانمند در آن ثبت می شود .

حدادی در پایان با تقدیر از زحمات ستاد اجرایی فرمان امام در تولید واکسن گفت: ستاد اجرایی به همه ثابت کرد اعتماد به توان داخلی و خودباوری جواب می‌دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet