هدر اصلی
1400/02/15 21:19:27
سرویس اقتصادی
خدابخشی خبر داد؛

بررسی برنامه‌های کاندیداهای ریاست‌جمهوری در فراکسیون توسعه متوازن/قاضی‌زاده میهمان جلسه فردا

رییس فراکسیون توسعه متوازن کشور در مجلس گفت: این فراکسیون تصمیم دارد تا برنامه‌های کاندیداهای ریاست‌جمهوری را بررسی کند و براین اساس در جلسه فردا شب خود برنامه‌های قاضی‌زاده هاشمی را بررسی می‌کند.
بررسی برنامه‌های کاندیداهای ریاست‌جمهوری در فراکسیون توسعه متوازن/قاضی‌زاده میهمان جلسه فردا رییس فراکسیون توسعه متوازن کشور در مجلس گفت: این فراکسیون تصمیم دارد تا برنامه‌های کاندیداهای ریاست‌جمهوری را بررسی کند و براین اساس در جلسه فردا شب خود برنامه‌های قاضی‌زاده هاشمی را بررسی می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202101107617696195.jpg بررسی,برنامه‌های,کاندیداهای,ریاست‌جمهوری,در,فراکسیون,توسعه,متوازن/قاضی‌زاده,میهمان,جلسه,فردا Icana

محمد خدابخشی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، با تاکید براینکه فراکسیون توسعه متوازن کشور تصمیم دارد تا برنامه‌های کاندیداهای ریاست‌جمهوری را از منظر توسعه متوازن کشور مورد بررسی قرار دهد، گفت: این موضوع برای ما حائز اهمیت است که تمامی نقاط مختلف کشور به صورت متوازن توسعه پیدا کند.

وی تصریح کرد: علی‌رغم اقدامات بسیار خوبی که در کشور انجام شده اما متاسفانه شاخص توسعه برخی از مناطق پایینتر از میانگین شاخص کشوری است و ضرورت دارد که این نقاط مورد توجه بیشتری قرار بگیرند.

خدابخشی اظهار کرد: براین اساس فراکسیون توسعه متوازن کشور مقرر کرده تا نوع نگاه کاندیداها را نسبت به توازن توسعه در کشور بررسی کند، بنابراین فردا شب ساعت ۲۲ در اولین جلسه‌ خود با این دستور کار به صورت مجازی برنامه‌های امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی کاندیدای ریاست جمهوری و نایب رئیس مجلس را بررسی خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet