انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/16 13:45:35
سرویس استان ها
فیروزی مطرح کرد:

فرودگاه ها از با ارزش ترین زیرساخت ها به دلیل برخورداری از ظرفیت های مختلف در رشد اقتصادی

نماینده مردم فسا در مجلس با اشاره به بررسی فرودگاه فسا گفت: فرودگاه ها از با ارزش ترین زیرساخت ها به دلیل برخورداری از ظرفیت های مختلف در رشد اقتصادی و کمک به ایجاد توسعه پایدار محسوب می شوند.
فرودگاه ها از با ارزش ترین زیرساخت ها به دلیل برخورداری از ظرفیت های مختلف در رشد اقتصادی نماینده مردم فسا در مجلس با اشاره به بررسی فرودگاه فسا گفت: فرودگاه ها از با ارزش ترین زیرساخت ها به دلیل برخورداری از ظرفیت های مختلف در رشد اقتصادی و کمک به ایجاد توسعه پایدار محسوب می شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101003610579.jpg فرودگاه,ها,از,با,ارزش,ترین,زیرساخت,ها,به,دلیل,برخورداری,از,ظرفیت,های,مختلف,در,رشد,اقتصادی Icana

حجت اله فیروزی نماینده مردم فسا و عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص آخرین وضعیت فرودگاه فسا گفت: در ادامه پیگیری ها در حوزه فرودگاه فسا با همراهی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا با مهندس کریم آقائی مدیر کل فرودگاه های استان فارس دیدار و گفتگو شد و از اقدامات انجام شده در فرودگاه فسا قدردانی از ایشان به عمل آمد.

وی با تاکید بر اینکه فرودگاه ها از با ارزش ترین زیرساخت ها به دلیل برخورداری از ظرفیت های مختلف در رشد اقتصادی و کمک به ایجاد توسعه پایدار محسوب می شوند، ادامه داد: باید ‌وضعیت فرودگاه فسا را مورد بررسی قرار گرفته  و پیگیری های لازم جهت رفع موارد و مشکلات مطرح شده صورت گیرد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: مواردی که در این دیدار مطرح شد از جمله؛ طراحی نقشه و برآورد هزینه توسعه ترمینال فعلی فرودگاه فسا، امکان سنجی و برنامه ریزی جهت برقراری پروازهای مسافری و آموزشی و فراهم کردن مقدمات تحویل خودروی اطفاء حریق آتش نشانی فرودگاه بود که لازم است این موارد پیگیری شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet