انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/16 19:06:07
سرویس سیاسی
مجمع نمایندگان استان گیلان در بیانیه ای:

روز قدس، روز رسوایی استکبار جهانی و بیداری ملل آزاده جهان است

مجمع نمایندگان استان گیلان در بیانیه ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، اعلام کردند که روز قدس، روز رسوایی صهیونیست‌ها و استکبار جهانی و روز بیداری ملل آزاده جهان و نمادی از نمایش وحدت، یکپارچگی و همدلی امت اسلامی است.
روز قدس، روز رسوایی استکبار جهانی و بیداری ملل آزاده جهان است مجمع نمایندگان استان گیلان در بیانیه ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، اعلام کردند که روز قدس، روز رسوایی صهیونیست‌ها و استکبار جهانی و روز بیداری ملل آزاده جهان و نمادی از نمایش وحدت، یکپارچگی و همدلی امت اسلامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/75235.jpg روز,,قدس،,روز,رسوایی,استکبار,جهانی,و,بیداری,ملل,آزاده,جهان,است Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  مجمع نمایندگان مردم استان گیلان به ریاست رسول فرخی میکال در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس اعلام کرد که «روز قدس» روز رسوایی صهیونیست‌ها و استکبار جهانی و روز بیداری ملل آزاده جهان و نمادی از نمایش وحدت، یکپارچگی و همدلی امت اسلامی است. 

متن بیانیه به شرح زیر است:

«روز جهانی قدس یادگار ارزشمند حضرت امام (ره)، روز رسوایی صهیونیست‌ها و استکبار جهانی و روز بیداری ملل آزاده جهان و نمادی از نمایش وحدت، یکپارچگی و همدلی امت اسلامی است.

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در سال ۱۴۰۰ اگر چه به دلیل انتشار ویروس کرونا امکان برگزاری راهپیمایی و حضور فیزیکی به مناسبت روز جهانی قدس وجود ندارد، ولی قلب تپنده تمامی مردم جهان اسلام در حمایت از قدس شریف و دفاع از ملت مظلوم و مقاوم فلسطین در همه ی ابعاد و فضاها یکصدا فریاد حمایت سر می دهند. 

مجمع نمایندگان مردم شریف استان گیلان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه‌داران عزیز، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عظیم الشأن آزادسازی قدس شریف، جبهه مقاومت و سپاه قدس و تاکید بر لزوم انسجام محور مقاومت تحت رهبری امام المسلمین حضرت آیت الله خامنه‌ای تا آزادی قدس شریف و در حمایت از حقوق از دست رفته ملت فلسطین محکم و استوار خواهیم ماند.»/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet