خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/17 12:04:35
سرویس بین الملل
فلاحی در پیامی:

روز جهانی قدس گنجینه ماندگار حضرت امام خمینی (ره) و روز تجلی مصاف حق علیه باطل است

رئیس فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادسازی قدس شریف مجلس در پیامی یادآور شد که روز جهانی قدس گنجینه ماندگار حضرت امام خمینی (ره) و روز تجلی مصاف حق علیه باطل و حمایت جهان از مردم ستم دیده و مظلوم فلسطین است.
روز جهانی قدس گنجینه ماندگار حضرت امام خمینی (ره) و روز تجلی مصاف حق علیه باطل است رئیس فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادسازی قدس شریف مجلس در پیامی یادآور شد که روز جهانی قدس گنجینه ماندگار حضرت امام خمینی (ره) و روز تجلی مصاف حق علیه باطل و حمایت جهان از مردم ستم دیده و مظلوم فلسطین است. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107382202424.jpg روز,جهانی,قدس,گنجینه,ماندگار,حضرت,امام,خمینی,(ره),و,روز,تجلی,مصاف,حق,علیه,باطل,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام احمدحسین فلاحی نماینده مردم مردم همدان و فامنین و رئیس فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادسازی قدس شریف در پیامی روز جهانی قدس را تبریک گفت. 

متن پیام به شرح زیر است:

به راستی که روز جهانی قدس گنجینه ماندگار حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و روز تجلی مصاف حق علیه باطل و حمایت جهان از مردم ستم دیده و مظلوم فلسطین است.

امروز که دکترین مقاومت خمینی بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب بزرگ اسلامی ملت بزرگ ایران نماد و سلاح مظلومان عالم می باشد .آزاد سازی قدس شریف به آرمان و هدف مجاهدان و قلوب ملت های ظلم ستیز دنیا تبدیل گردیده است.

قصه پر غصه فلسطین که با طرح « معامله قرن» و با شکل گیری اراده ای شوم و خیانت بار وارد مرحله نوینی شده است.امروز جمهوری اسلامی ایران با رهنمودهای حکیمانه امام خامنه ای و در امتداد مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی تمام مکر و خدمه دشمنان به ویژه استکبار جهانی و هم پیمانانش در منطقه را به گونه ای متزلزل کرده است که این غده سرطانی مجبور شده دور خود را محصور کند.

در پایان به فضل الهی و به برکت هوشمندی و بصیرت ملت ایران, مجلس شورای اسلامی و فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزاد سازی قدس شریف اعلام آمادگی می کند از هر طرح و برنامه ای که این آرمان مقدس را تسریع و تحکیم کند حمایت و پشتیبانی لازم را داشته باشد. وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet