انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/17 18:51:19
سرویس سیاسی
درخشان:

روز جهانی قدس روز مبارزه همیشگی و مداوم با رژیم جعلی اسرائیل غاصب و حامیان ظالم و زیاده خواه آن است

نماینده مردم ایرانشهر، دلگان، بمپور، فنوج، سرباز، راسک و بخش های بنت، لاشار، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی گفت: روز جهانی قدس، روز نمایش اقتدار و ایستادگی امت اسلامی و همراهی و همگامی انسان های با وجدان فارغ از هر رنگ و نژاد و مذهب و مسک و مرام و روز مبارزه همیشگی و مداوم با رژیم جعلی اسرائیل غاصب و حامیان ظالم و زیاده خواه آن است.
روز جهانی قدس روز مبارزه همیشگی و مداوم با رژیم جعلی اسرائیل غاصب و حامیان ظالم و زیاده خواه آن است نماینده مردم ایرانشهر، دلگان، بمپور، فنوج، سرباز، راسک و بخش های بنت، لاشار، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی گفت: روز جهانی قدس، روز نمایش اقتدار و ایستادگی امت اسلامی و همراهی و همگامی انسان های با وجدان فارغ از هر رنگ و نژاد و مذهب و مسک و مرام و روز مبارزه همیشگی و مداوم با رژیم جعلی اسرائیل غاصب و حامیان ظالم و زیاده خواه آن است. https://cdn.icana.ir/d/019/202012102344116213.jpg روز,جهانی,قدس,روز,مبارزه,همیشگی,و,مداوم,با,رژیم,جعلی,اسرائیل,غاصب,و,حامیان,ظالم,و,زیاده,خواه,آن,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عبدالناصر درخشان نماینده مردم ایرانشهر، دلگان، بمپور، فنوج، سرباز، راسک و بخش های بنت، لاشار، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی، در پیامی روز قدس را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

اکنون، جمعه آخر ماه مبارک رمضان که از سوی امام راحل عظیم ما رحمه الله روز قدس نامیده شده در پیش روی ماست.

باید روز قدس را و همه این ایام حساس را که لیلة القدر تاریخ اسلام است، به بیداری و هشیاری بگذرانیم و تا مطلع الفجر نجات ملت های مسلمان و مخصوصا ملت شجاع و مظلوم فلسطین، دست از تلاش نکشیم. ( مقام معظم رهبری دامت برکاته )

روز جهانی قدس، روز نمایش اقتدار و ایستادگی امت اسلامی، روز خروش میلیونی ملت‌های مسلمان جهان، روز همصدایی  آزادی خواهان و ظلم ستیزان، روز همراهی و همگامی انسان های با وجدان فارغ از هر رنگ و نژاد و مذهب و مسک و مرام و روز مبارزه همیشگی و مداوم با رژیم جعلی اسرائیل غاصب و حامیان ظالم و زیاده خواه آن است.

 این روز، روز بهم پیوستن و انسجام  برای رفتن و رسیدن به قله ی رفیع انسانیت و رهایی و روز تجلی اراده ی عدالت خواه توده های زجر کشیده دنیا و تبلور اندیشه ی کسانی است که انزجاز خویش را علیه صهیونیست های اشغالگر ابراز و اعلام می نمایند.

نام گذاری روز جهانی قدس از سوی حضرت امام امت (ره) نشان داد که انقلاب اسلامی ایران و نظام مردمی برخاسته از آن در پی بیداری و آزادی همه ی ملت های مظلوم جهان و خصوصا ملت های ستمدیده ی مسلمان بوده و تا آزادی کامل قدس شریف از پای نخواهد نشست.

گرچه برای دومین سال متوالی و بدلیل شیوع ویروس منحوس کرونا امکان خروش میلیون ملت بزرگ و مسلمان ایران اسلامی و برگزاری تظاهرات سراسری روز جهانی قدس وجود ندارد اما اشغالگران قدس بدانند این ملت تا آزادی کامل قبله ی اول مسلمین جهان بر آرمان های خویش پای خواهد فشرد و ذره ای از این هدف مقدس عقب نخواهد نشست.

به امید آزادی قدس شریف و برچیده شدن بساط ظلم و بی عدالتی از سراسر جهان./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet