انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/17 16:13:29
سرویس استان ها

بازدید شهریاری از روند پروژه های دو محله حاشیه نشین زاهدان

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از دو محله حاشیه‌نشین این شهرستان از نزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه ها قرار گرفت.
بازدید شهریاری از روند پروژه های دو محله حاشیه نشین زاهدان نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از دو محله حاشیه‌نشین این شهرستان از نزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه ها قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109936514478.jpg بازدید,شهریاری,از,روند,پروژه,های,دو,محله,حاشیه,نشین,زاهدان Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت؛حسینعلی شهریاری، نماینده مردم زاهدان و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به همراه بیجار معاون امور عمرانی استانداری، اکبری مدیر کل راه و شهرسازی استان و تعدادی دیگر از مسئولان شهری ضمن بازدید از  آسفالت معابر اصلی و میلان های محله‌های کشاورز و قاسم آباد از مناطق حاشیه نشین زاهدان از نزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه ها قرار گرفت.

در این بازدید، مهندس بیجار معاون امور عمرانی استاندار با اشاره به پیگیری ویژه شهریاری از نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و همراهی با مهندس پربار شهردار زاهدان در سال گذشته که منجر به جذب اعتباری به مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان برای شهرداری زاهدان شد، از تلاش های ایشان قدردانی کرد.

شهریاری نیز آمادگی خود را برای دیدار مجدد با نوبخت در صورت لزوم، اعلام کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet