خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/17 18:31:52
سرویس سیاسی
خسروی در مراسم بزرگداشت روز قدس:

رژیم صهیونیستی امروز در محاصره نیروهای مقاومت است/ برنامه‌های دشمن برای آسیب رساندن به ایران اسلامی در حوزه جنگ هیبریدی است

نماینده مردم بیرجند در مجلس گفت: برنامه‌های دشمن برای آسیب رساندن به ایران اسلامی تنها در حوزه سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی نیست بلکه جنگ هیبریدی یا همان جنگ ترکیبی است.
رژیم صهیونیستی امروز در محاصره نیروهای مقاومت است/ برنامه‌های دشمن برای آسیب رساندن به ایران اسلامی در حوزه جنگ هیبریدی است نماینده مردم بیرجند در مجلس گفت: برنامه‌های دشمن برای آسیب رساندن به ایران اسلامی تنها در حوزه سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی نیست بلکه جنگ هیبریدی یا همان جنگ ترکیبی است. https://cdn.icana.ir/d/019/75246.jpg رژیم,صهیونیستی,امروز,در,محاصره,نیروهای,مقاومت,است/,برنامه‌های,دشمن,برای,آسیب,رساندن,به,ایران,اسلامی,در,حوزه,جنگ,هیبریدی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ حسین خسروی اسفزار   نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در مراسم بزرگداشت روز قدس که در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد، گفت: گرامیداشت روز قدس و دفاع از آرمان‌های فلسطین لبیک به خدایی است که فرمود:« چرا در راه خدا جهاد نمی‌کنید و در راه (آزادی) جمعی ناتوان از مرد و زن و کودک که دائم می‌گویند: بار خدایا، ما را از این شهری که مردمش ستمکارند بیرون آر و از جانب خود برای ما (بیچارگان) نگهدار و یاوری بفرست.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صهیونیست به دلیل نژادپرستی همه چیز را برای خود می‌خواهد، گفت: یهودیان افراطی و صهیونیست‌ ها گاهی با ادعاهای غلط بهشت را تنها برای خود می‌خواهند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی توانست صهیونیست افراطی را از ادعای گرفتن نیل تا فرات به عقب برگرداند، ادامه داد: اما امروزه انقلاب اسلامی و جریان قدرتمند مقاومت این موضوع را بر عکس کرده و رژیم صهیونیستی امروز در محاصره نیروهای مقاومت است.

خسروی اسفزار افزود: در جنگ ۳۳ روزه برعکس ادعای آمریکایی‌ها اسرائیل مجبور به پذیرش شکست شد و هنوز ضربات پیاپی جنگ ۳۳ روزه تاکنون آنان را مستأصل کرده است؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید اما در همین ۲۵ سال نیز صهیونیست ها روی آرامش را نخواهند دید.

وی منشاء قدرت جریان مقاومت در تمامی کشورهای اسلامی و بیداری آنان را انقلاب اسلامی دانست و گفت: از این جهت هجمه و حمله اسرائیل و آمریکا بیش از دیگر کشورها علیه جمهوری اسلامی ایران است.

خسروی اسفزار با تأکید بر ضرورت حفظ بیداری اسلامی، یادآور شد: با توجه به استمرار دشمنی‌ها با نظام اسلامی به فرمایش رهبر معظم انقلاب برای مواجهه با دشمن فعال به دو عنصر مهم «بصیرت» و «صبر و استقامت» نیاز است؛ بصیرت به معنای آن است که انسان در شناخت راه درست دچار اشتباه نشود و حضرت علی (ع) می فرمایند: « نابینایی، آسان تر و قابل تحمل تر از نداشتن بینش و بصیرت است.

به گفته وی یکی از مؤلفه‌های بصیرت شناخت برنامه‌ها و نقشه های دشمن و آگاهی از روش های صحیح مقابله با توطئه‌های دشمنان است.

خسروی اسفزار به شناخت توطئه های مختلف دشمن پرداخت و افزود: برنامه‌های دشمن برای آسیب رساندن به ایران اسلامی تنها در حوزه سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی نیست بلکه جنگ هیبریدی یا همان جنگ ترکیبی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet